Concept FR5000 Family horkovzdušná fritéza

Elektronika

Značka: CONCEPT
Horkovzdušná fritéza Concept RF5000 Family nabízí zdravý způsob tepelné úpravy. Můžete v ní zdravě smažit, péct, grilovat, rozmrazovat i sušit.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

2 999
Dočasně nedostupné

O produktu

50128670

Rádi si pochutnáváte na smažených jídlech, ale hledáte zdravější způsob jejich přípravy? Horkovzdušná fritéza FR1200 umožní zdravou tepelnou úpravu bez použití oleje. Díky cirkulárnímu proudění horkého vzduchu získáte chutné a křupavé pokrmy, které budou rovnoměrně propečené a zároveň budou obsahovat méně kalorií, cholesterolu a tuku. Vyhnete se také nepříjemnému zápachu, který doprovází klasické smažení na oleji. Bez námahy a výčitek svědomí si tak můžete každý den dopřát to, co vám opravdu chutná.

Concept FR5000 Family5

Více než fritéza

V horkovzdušné fritéze FR1200 naleznete univerzálního pomocníka do kuchyně. Šetří váš čas, energii i místo v kuchyni, protože dokáže zastat práci hned několika spotřebičů. Kromě zdravého smažení v ní můžete i péct nebo grilovat. Disponuje košem o objemu 5 l a v okamžiku v ní připravíte téměř jakékoliv jídlo – od domácích hranolek, masa, zeleniny až po lahodný dezert. Velkou výhodou je její kompaktní rozměr, díky kterému se vejde nejen do každé domácnosti, ale třeba i na chatu či chalupu.

8 programů a snadné ovládání

Ovládání fritézy je velmi jednoduché a díky velkému dotykovému LED displeji také přehledné a intuitivní. Stačí zvolit jeden z 8 přednastavených programů - steak, kuře, mořské plody, ryby, pizza, hranolky, pečení, zelenina. O zbytek už se starat nemusíte. Fritéza sama nastaví čas přípravy a požadovanou teplotu. O konci programu vás upozorní zvuková signalizace. Teplotu můžete regulovat také manuálně v rozmezí od 80 – 200 °C a využít časovač, který vám pohlídá potřebnou dobu přípravy.

Concept FR5000 Family3

Bezpečnost na prvním místě

Horkovzdušná fritéza je opatřena bezpečnostní pojistkou proti přehřátí a praktickou rukojetí, která i během provozu zůstává chladná na dotek. Vyjímatelný koš o objemu 3,5 l je opatřen nepřilnavým povrchem, takže se v něm pokrmy nepřipalují, a lze ho mýt v myčce. Protiskluzová ochrana zajistí maximální stabilitu během práce.

Hlavní vlastnosti:

  • horkovzdušná technologie
  • zdravá alternativa smažení
  • kompaktní velikost
  • objem koše 5 litrů
  • bezpečnostní pojistka

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.