Concept LO7080 vertikální lis na ovoce a zeleninu

Elektronika

Značka: CONCEPT
Vertikální lis na ovoce a zeleninu Concept LO7080 vám během chvilky pomůže připravit šťávu nebo zmrzlinu. Má XXL plnící otvor a výtěžnost až 96 %.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
4 499

O produktu

50128667

Nestíháte každý den sníst doporučenou dávku ovoce a zeleniny? Nevadí, můžete ji vypít! Ovocné a zeleninové šťávy mají blahodárný účinek na naše zdraví, a to díky vysokému obsahu vitamínů, minerálů a dalších tělu prospěšných látek. S jejich přípravou vám pomůže vertikální lis na ovoce a zeleninu LO7080, se kterým můžete dopřát sklenici plnou zdraví během okamžiku. Navíc si s jeho pomocí můžete připravit i lahodnou domácí zmrzlinu. Díky nízkootáčkovému systému odšťavňování (40 ot./ min.) se lis může pochlubit až 96% výtěžností a minimálním odpadem. Získaná šťáva je oproti odstředivému způsobu lisování hustší a obsahuje méně pěny. Přístroj vás oslní moderním designem a kvalitním zpracováním, navíc díky XXL otvoru pojme i celé plody, takže vám ušetří práci s krájením.

Concept LO7080 vertikální lis na ovoce a zeleninu8

Kvalitní zpracování a bezpečnost

Lis na ovoce a zeleninu LO7080 je osazen vysoce výkonným indukčním motorem o příkonu 200 W. Jeho hlavní přednosti spočívají v jednoduché bezkartáčové konstrukci, vysoké spolehlivosti, bezúdržbovém provozu a dlouhé životnosti. Pro zajištění maximální bezpečnosti během provozu je lis opatřen trojnásobnou bezpečnostní pojistkou. Díky tomu ho spustíte pouze tehdy, pokud je správně sestaven. Zároveň se automaticky vypne v okamžiku sejmutí ochranného krytu nebo v případě přetížení. Pro komfortnější obsluhu je vybaven protiskluzovými nožičkami, které zajistí perfektní stabilitu při práci. Lis je navíc opatřen praktickým ANTIDRIPEM, který umožní výměnu nádoby na šťávu, aniž byste si ušpinili kuchyňskou linku nebo ho museli vypnout, případně hekticky měnit nádobku. Odtokový uzávěr pomocí antidripu jednoduše uzavřete, vyměníte sklenici a znovu otevřete. Nepřijdete tak ani o kapku nápoje.

Intuitivní ovládání

Lis se velice jednoduše ovládá pomocí kolečka s přepínačem režimů. Zvolte program JUICE pro vylisování čerstvé šťávy. Honí vás mlsná a nechce se vám zrovna do obchodu nebo cukrárny? Vyrobte si skvělou domácí zmrzlinu! Postačí vám pár kousků mraženého ovoce a program ICE CREAM a vaše oblíbená lahůdka je na světě. V obou režimech je nutné mít v přístroji umístěné správné filtrační sítko. Pokud se vám v lisu zaseknou vložené potraviny, stačí zvolit funkci REVERSE pro zpětný chod.

Concept LO7080 vertikální lis na ovoce a zeleninu6

Snadná údržba

Lis na ovoce a zeleninu LO7080 je vybaven samočistící funkcí, která vám usnadní jeho údržbu. Stačí uzavřít protiodkapový uzávěr, do plnicího otvoru nalít cca 400 ml vody a zvolit program SELF CLEAN. Lis je snadno rozebíratelný a jednotlivé části lze vložit do myčky nádobí. Můžete je také jen omýt pod tekoucí vodou. Nechybí ani čisticí kartáček k odstranění nečistot na filtračním sítku.

Hlavní vlastnosti:

  • nízkootáčkový systém odšťavňování
  • výtěžnost až 96 % při zachování maximální nutriční hodnoty
  • vysoce kvalitní indukční motor
  • filtrační síto na výrobu domácí zmrzliny
  • tritanové nádoby bez BPA
  • snadno rozebíratelný a omyvatelný
  • trojnásobný bezpečnostní systém

Concept LO7080 vertikální lis na ovoce a zeleninu4


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.