Concept Perfect Health VO4010 180kg bílá osobní váha diagnostická

Elektronika

Skladem na e-shopu

1299

O produktu

Ať už chcete hubnout, hlídat si váhu nebo mít pod kontrolou vaše tělesné hodnoty, osobní diagnostická váha Concept VO4010 vám s tím pomůže. Nabízí nosnost 180 kg a pomocí bioelektrické impedance dokáže změřit 13 tělesných parametrů včetně tělesného tuku, svalové hmoty nebo metabolického věku. Pokročilá ITO technologie bez kovových částí a kvalitní zpracování zajišťují vysokou a dlouhodobou přesnost měření. Minimalistický design bílé skleněné desky a nízký profil dodávají osobní váze na atraktivitě. Díky tomuto elegantnímu zpracování nenaruší osobní váha vzhled interiéru a perfektně zapadne do každé domácnosti.

Concept VO4010 180kg bílá osobní váha diagnostická5

Kompletní analýza těla

Osobní diagnostická váha VO4010 dokáže změřit 13 tělesných parametrů: hmotnost, BMI, tělesný tuk, hmotnost bez tuku, podkožní tuk, viscerální tuk, tělesnou vodu, kosterní svaly, svalovou hmotu, kostní hmotu, protein, BMR a metabolický věk. Díky této váze získáte podrobný přehled o vaší aktuální tělesné kondici.

Mobilní aplikace Feelfit

Pro kompletní využití všech funkcí váhy je nutné do mobilního telefonu nebo tabletu stáhnout aplikaci Feelfit, která je v češtině a volně dostupná na Google play (Android) nebo App Store (iOS). Během vážení se na LED displeji váhy zobrazí aktuální hodnota vaší tělesné hmotnosti. Ostatní údaje se automaticky přenesou pomocí Bluetooth do mobilní aplikace, která je zpracuje, vyhodnotí a uloží. Díky historii záznamů můžete sledovat vaše pokroky, posoudit efektivitu cvičení, vytvářet si nové cíle a podle zjištěných údajů třeba i přehodnotit stravovací návyky. Aplikace Feelfit umožňuje synchronizaci dat i s jinými aplikacemi pro sledování zdraví - Apple Health, Fitbit, Google Fit a Samsung Health.

Celá rodina pod kontrolou

Do mobilní aplikace lze přidat více členů, takže její výhody může využívat celá rodina. Během vážení váha automaticky rozpozná osobu, která na ni stojí, a v aplikaci ji přiřadí naměřené hodnoty. Získáte tak ucelený přehled o tělesných parametrech a zdravotním stavu všech členů domácnosti. Údaje z aplikace lze sdílet se svými přáteli a tím se vzájemně motivovat nebo odeslat k vyhodnocení např. svému lékaři.

Hlavní vlastnosti:

  • osobní váha diagnostická digitální
  • měření pomocí bioelektrické impedance (BIA) 
  • kompletní analýza těla
  • moderní design
  • LED displej
  • ITO technologie
  • nosnost 180 kg, přesnost 100 g
  • minimální měřitelná hodnota 0,2 kg
  • připojení přes Bluetooth
  • rodinné sdílení

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.