Concept Perfect Smile ZK4012 sonický zubní kartáček s pouzdrem růžový

Dentální hygiena

Značka: CONCEPT
Sonický kartáček Concept Perfect Smile ZK4012 s rychlostí 38 000 kmitů za minutu perfektně odstraní zubní plak a zároveň šetrně ošetří dásně. S praktickým pouzdrem.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

1 299
Dočasně nedostupné

O produktu: Concept Perfect Smile ZK4012 sonický zubní kartáček s pouzdrem růžový

50140404

Krásné zuby jsou vaší vizitkou! Sonický zubní kartáček přináší vysoce efektivní péči o zuby a dásně, takže se budete moci blýsknout dokonalým úsměvem každý den. Kartáček Concept ZK4011 je uzpůsoben pro dospělý chrup a nabízí několikanásobně vyšší účinnost než při manuálním čištění. Sonické čištění zubů je vhodné prakticky pro každého, včetně osob s rovnátky, korunkami, fazetami a zubními náhradami. Je účinnější v čištění mezizubních prostor a mohou ho používat i osoby s citlivými zuby a dásněmi. Kartáček nabízí 5 režimů čištění a inteligentní časovač, který ohlídá optimální délku čištění. Ergonomická rukojeť přesně padne do ruky, takže se s kartáčkem skvěle pracuje. Nabíjí se pomocí bezdrátové indukční nabíječky. Díky praktickému cestovnímu pouzdru budete mít svůj kartáček vždy hygienicky uložený a neustále při ruce. Můžete si ho tak vzít s sebou kamkoliv potřebujete.

Concept Perfect Smile ZK4012 sonický zubní kartáček s pouzdrem růžový2

Režimy čištění a časovač

Kartáček je vybaven 5 režimy čištění: CLEAN ke každodennímu čištění a efektivnímu odstranění zubního plaku, SENSITIVE na šetrné čištění citlivých zubů a dásní, WHITE k odstranění povrchových skvrn ze zubní skloviny a dosažení zářivě bílého úsměvu, GUM CARE na účinné čištění dásní a MASSAGE pro jemnou masáž pomocí pulzujících vibrací. Kartáček je vybaven paměťovou funkcí, díky které budete mít s každým novým čištěním automaticky nastavený režim, který jste použili naposledy. Kartáček je vybaven inteligentním časovačem, který vám pohlídá optimální délku čištění. Je nastaven na 2 minuty, které pro čištění zubů doporučují zubní lékaři. Časovač je rozdělen na 4 časové intervaly po 30 sekundách, abyste přesně věděli, kdy přejít na čištění další části chrupu.

Vyměnitelné hlavice

Součástí základního balení jsou dvě vyměnitelné kartáčové hlavice: Daily Clean pro každodenní čištění a Sensitive pro citlivé zuby a dásně. Díky systému nasazení Click-in hlavice vyměníte snadno a rychle jediným zacvaknutím. Abyste zachovali vysokou míru efektivity čištění, doporučujeme hlavice měnit každé 3 měsíce, po každé nemoci a při známkách opotřebení.

Concept Perfect Smile ZK4012 sonický zubní kartáček s pouzdrem růžový3

Hlavní vlastnosti:

  • sonický zubní kartáček pro dospělé
  • několikanásobně účinnější než manuální čištění
  • maximálně šetrná sonická technologie
  • s praktickým cestovním pouzdrem
  • 5 režimů čištění
  • chytrý časovač
  • paměťová funkce
  • frekvence až 38 000 kmitů/min.
  • systém nasazení hlavic Click-in
  • indukční nabíječka

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.