Kosmetika

DARPHIN Prédermine Noční anti-age zpevňující péče 50 ml

Značka: DARPHIN
Produktová řada: Prédermine

Noční anti-age zpevňující péče DARPHIN Prédermine podporuje a posiluje regenerační procesy v pleti během spánku. Vhodný pro všechny typy zralé pleti.

2 740

Cena za 100 ml: 5 480,00 Kč

Doprava zdarma

O produktu: DARPHIN Prédermine Noční anti-age zpevňující péče 50 ml

50107243

Úvod

Noční anti-age zpevňující péče DARPHIN Prédermine podporuje a posiluje regenerační procesy v pleti během spánku. Tvarující krém zvyšuje přirozenou tvorbu kolagenu. Viditelně zpevňuje pokožku, vyhlazuje, hydratuje a pomáhá znovu definovat kontury obličeje. Krém je vhodný pro pleť, která již vykazuje linky a hluboké vrásky, nedostatek pevnosti a ztrátu hustoty pleti. Krém působí na obličej jako tvarující korzet.

Hlavní vlastnosti:

  • zvyšuje přirozenou tvorbu kolagenu v pleti
  • zpevňuje, vyhlazuje a hydratuje pleť
  • posiluje regenerační procesy v pleti v průběhu noci

Složení

Výtažky z kosatce Iris florentina, Vachta trojlistá (hořký jetel, vodní jetel), peptidy, Tuberóza noční.


Použití

Krém aplikujte večer v tenké vrstvě na čistou a suchou pleť obličeje, krku a dekoltu. Ráno i večer aplikujte po vhodném séru. Vyhněte se očnímu okolí.


O značce

Od roku 1958 je pařížská kosmetika DARPHIN tím nejlepším, co můžete dopřát vaší pleti. Francouzská, botanická, a především luxusní péče, která nemá srovnání. Dokonalé a smyslné textury našich produktů přinášející viditelný výsledek na pleti. Silné botanické aktivní látky a vědecká přesnost jsou silou každého složení. Kombinuje výkonné rostlinné látky s technologií nosičů tak, aby zesílil účinek složení DARPHIN produktů a zajistil, že jsou přesně a účinně dodány do pokožky.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.