Apotheke Dětský BIO Pohádkový čaj Zimní s rakytníkem 20x2 g

Čaje a čajové směsi

Značka: APOTHEKE
Čaj s rybízem, jablkem a rakytníkem, který podporuje imunitu i dobré trávení. S hřejivou vůní hřebíčku, skořice a pomeranče. Od ukončeného 1. roku.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50117025

Ovocný čaj s rybízem, jablkem a rakytníkem je balen ve veselé krabičce, která přitáhne pozornost Vašeho dítěte. Rakytník napomáhá trávení a podporuje imunitu. Hřejivé aroma pomeranče se skořicí a hřebíčkem přináší pohodu do zimních dnů. Složení čaje bylo schváleno Českou pediatrickou společností. Vhodné pro doplnění pitného režimu dětí od ukončeného 1. roku.

Hlavní vlastnosti:

  • ovocná směs s rybízem, jablkem a rakytníkem
  • rakytník podporuje imunitu i dobrému trávení
  • hřejivé aroma pomeranče se skořicí a hřebíčkem

Složení

Šípek plod, černý rybíz plod, rakytník plod 10 %, jablko plod, rooibos, ibišek květ, lípa květ, pomerančové přírodní aroma, skořice, lékořice kořen, hřebíček.

Použití

1 nálevový sáček zalijte 250 ml vroucí vody a nechte 15 minut vyluhovat. Dětem od ukončeného 1. roku můžete podávat 1 šálek za den. Dětem od 3 let 2-3 šálky za den.

Upozornění

V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte ho kojencům z láhve se savičkou, použijte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšení kazivosti zubů. Maximální dávka cukru na 1 hrnek (250 ml vody) je 12,5g (max. 5 g/100 ml).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.