DeVit Forte 20 ml/440 dávek

Doplněk stravy

Olejová suspenze s obsahem vitaminu D3, který napomáhá zdravé imunitě a příznivě ovlivňuje stav kostí, zubů a činnost svalů. Pro dospělé a děti od 3 let. S dávkovačem.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50121463

Vitamin D pro zdravou imunitu. Olejová suspenze DeVit Forte obsahuje vitamin D3 (cholekalciferol) s certifikovaným dávkovačem. Vitamin D3 vzniká v kůži působením slunečního záření. Zejména při dlouhodobém nedostatku slunečních paprsků je vhodné ho doplňovat potravou nebo doplňky stravy. Přípravek oceníte při poruchách imunity, lámavosti kostí, osteoporóze nebo ochablosti svalů. Vitamin D přispívá k udržení normální funkce svalů a zdravých kostí a zubů. Příznivě ovlivňuje hladinu vápníku v krvi. Napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, přispívá ke správné funkci imunitního systému. Podílí se na procesu dělení buněk.


Dávkování

Dětem od 3 let se podává 1 kapka denně po konzultaci s lékařem. Dospělí užívají 1-2 kapky denně. Dávku můžete podat přímo do úst nebo přidat do nápoje nebo pokrmu.

Složení

Vitamin D3 37,5 µg (1500 IU, 750 % referenční hodnoty příjmu) v jedné dávce.

Vitamin D3, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neužívejte současně více přípravků s vitaminem D bez porady s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.