Zdravotnické prostředky

Soratinex Dr. Michaels gel 200 ml

  • Čisticí gel Soratinex Dr. Michaels pro suchou, odlupující se pokožku postiženou lupénkou odstraňuje ztvrdlou šupící se vrstvu pokožky a usnadňuje vstřebání krému.
699

O produktu: Soratinex Dr. Michaels gel 200 ml

50142043

Úvod

Čisticí gel Soratinex Dr. Michaels je zdravotnický prostředek vyvinutý pro péči o suchou, odlupující se pokožku postiženou lupénkou. Obsahuje přírodní ovocné kyseliny, které pozitivně ovlivňují rozsah loupání, změkčují a uhlazují pokožku. Díky tomu je pokožka lépe připravena na přijetí další péče. Následně použitý krém se lépe vstřebává, což usnadňuje hojení. Aby byla péče co nejefektivnější, doporučujeme používat čisticí gel v kombinaci s přípravky Soratinex krém a olej, protože se vzájemně doplňují. Krém napomáhá hydrataci pokožky a olej prodlužuje jeho účinek v pokožce. Celou trojkombinaci nanášejte 2x denně po dobu 6-8 týdnů.

Hlavní vlastnosti

  • odstraňuje ztvrdlou a odumřelou horní vrstvu pokožky
  • připravuje pokožku na další péči
  • přispívá ke zmírnění šupinatění a zlepšení stavu kůže

Složení

Water, SLS, Dipropyl cocamido betaine, TEA lauryl sulfate, Triethanolamine, Salicylic acid, 1.75% Cocamide DEA, Carbomer, Citric acid, Glycolic acid, Tetrasodium EDTA, Methylchloroisothiazolinone Methylisothiazoline.


Použití

  • Pokožka hlavy: Navlhčete vlasy, naneste čistící gel a jemně jím vmasírujte pokožku hlavy. Po 3-4 minutách důkladně opláchněte teplou vodou. Na pokožku hlavy používejte pouze ráno.
  • Tělo: Navlhčete postiženou oblast, naneste gel a masírujte pokožku pomocí houbičky nebo jemné žínky. Po 3-4 minutách důkladně opláchněte teplou vodou. Pokožku osušte jemným přikládáním ručníku.

Upozornění

Není určeno pro děti mladší 3 let. Nedoporučuje se pro těhotné nebo kojící ženy. Nepoužívejte na poraněnou pokožku. Nepřibližujte přípravek k očím. Pokud se u vás projeví podráždění pokožky, přestaňte přípravek používat. U méně než 1 % pacientů se může vyskytnout folikulitida. Kožní aplikace může zvýšit citlivost na sluneční záření (UVB). Než vystavíte pokožku slunečnímu záření na místa, kde jste aplikovali gel použijte krém s vysokým ochranným faktorem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Zdravotnický prostředek třídy I.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.