844 909 909 | info@drmax.cz | O nás

DUREX Play Vibrační kroužek Little devil

DUREX Play Vibrační kroužek Little devil

50074634
Ostatní
159 Kč

Durex Play malý ďáblík je speciálně navržený vibrační kroužek, který dělá sex ještě zábavnějším. 

Podrobné informace o produktu

Je vyvtořen tak, aby svým chvěním přinesl oběma partnerům čisté pulzující potěšení. Hlava Malého ďáblíka je navržena pro zvýšenou klitorální stimulaci. Přestaňte produkt používat, pokud je vám nebo vašemu partnerovi nepohodlný nebo způsobuje bolest.

Příprava a použití

Play Little Devil může být použit s kondomem nebo bez něj. Není antikoncepčním přípravkem. Pouze na jedno použití.

Krok 1: Pokud Play Little Devil používáte s kondomem, nasaďte nejdříve kondom. Potom vyjměte vibrační kroužek z obalu.
Krok 2: Nasaďte vibrační kroužek na kořen penisu tak, aby hlavička Malého ďáblíka byla na vrchní straně hlavičkou směrem ke špičce penisu. Věnujte zvýšenou pozornost nasazení vibračního kroužku na kondom, aby nedošlo k jeho poškození.
Krok 3: Pro zapnutí/vypnutí vybrací stiskněte tlačítko. Příjemnou zábavu! Dodržujte instrukce na obalu: Tento výrobek obsahuje baterie.

Skladování

Skladujte v chladu, suchu a mimo dosah slunečního záření.


Bezpečnostní varování

POZOR na správnou polaritu (+/-). Baterie nenabíjet, neotvírat a neházet do ohně. Nekombinujte nové a staré baterie, různé typy a značky: mohlo by dojít k explozi, vytečení a poškození přístroje. Baterie, které jsou přiloženy k výrobku, obsahují 0 % rtuti, 0 % olova, 0 % kadmia. Před likvidací výrobku vyjměte baterie k recyklaci. Používejte pouze alkalické baterie. Vibrační modul předejte na sběrné místo pro recyklaci elektrických a elektronických zařízení. Zbytek vibračního zařízení (kroužek) může být odložen do recyklačního zařízení elektronických výrobků nebo do komunálního odpadu.

Upozornění pro elektrozařízení: Žádné elektrozařízení nesmí být vyhozeno do komunálního dopadu. Povinností uživatele je předat takto označený odpad na předem určené sběrné místo pro recyklaci elektrických a elektronických zařízení.

Krok 1: Po skončení životnosti produktu prosíme oddělte vibrační modul z kroužku. Nejsnadnější způsob, jak to provést, je natažením silikonu kolem otvoru.

Krok 2: Po vyjmutí vložte minci nebo jiný předmět do otvoru po straně modulu a otáčejte, dokud se schránka modulu neotevře.

Krok 3: Vyjměte dvě knoflíkové alkalické baterie a odhoďte je společně s vibračním modulem do specializovaného odpadního zařízení.

 

 

Kontaktní informace

Reckitt Benckiser (Czech Republic), spol. s r.o.
Vinohradská 151
130 00 Praha 3
Tel.: + 420 227 110 111
www.durex.cz

 

Parametry produktu

Značka Durex EAN 8592326013663

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.