ES balíček BIO IMUNITA & OČISTA

Doplněk stravy

Značka: ES
ES Balíček Imunita & Očista je vánoční dárkový balíček plný zdraví. Obsahuje ES BIO Chlorellu, ES BIO Mladý Ječmen Premium, ES BIO Kokosový olej a ES Shaker 600 ml.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50103774

ES Balíček Imunita & Očista obsahuje oblíbené superpotraviny, které pomohou s detoxikací, doplní chybějící vitaminy a minerály a pomohou organizmu zbavit se překyselení. Navíc je v balíčku také delikatesní panenský kokosový olej například pro přípravu dezertů. Nyní vánoční dárkové balení.

Balíček obsahuje:

  • ES BIO Chlorella  je sladkovodní řasa, která je zdrojem důležitých vitamínů, minerálních látek a kvalitních bílkovin. Přispívá ke správné funkci imunitního systému, upravuje trávení a pročišťuje náš organismus od těžkých kovů a toxinů.
  • ES BIO Mladý Ječmen se vyrábí sušením vylisované šťávy z mladých výhonků ječmene. Sušená šťáva tak obsahuje celou řadu vitamínů, minerálních látek, chlorofyl a další fytonutrienty, které nám dodávají energii. Prášek má temně zelenou barvu a charakteristickou příjemnou chuť i vůni.
  • ES BIO Kokosový olej má široké spektrum využití nejen ve studené či teplé kuchyni. Vylepšuje kondici naší pokožky, lze ho použít i jako balzám na rty, odličovač či třeba olej do koupele.
  • ES Shaker 600 ml. Pro dokonalou přípravu enzymatického nápoje z mladého ječmene.

Dávkování:

ES BIO Chlorella: Dospělí užívají 6-12 tablet 2x denně. Děti od 3 let 1-4 tablety denně.

ES BIO Mladý Ječmen: Dospělí užívají 1 zarovnanou čajovou lžičku (cca 1,5 g) denně na lačno. Děti od 3 let ½ čajové lžičky (cca 0,75 g) 1x denně.

ES BIO Kokosový olej: Dle chuti a potřeby.

Upozornění:

Značka ES (Empower Supplements) testuje každou šarži všech surovin, které dováží do ČR. Zaměřuje se vždy na přítomnost těžkých kovů a mikrobiologii, ale u vybraných surovin provádí také analýzy pesticidů, PAHů či mykotoxinů. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.