ES Matcha tea PREMIUM CEREMONY 100g - expirace 31.7.2017

ES Matcha tea PREMIUM CEREMONY 100g - expirace 31.7.2017

50099345
Doplněk stravy Více o legislativě
179 Kč 309 Kč

Při nákupu přípravků ES a ES BIO v minimální hodnotě 500 Kč vč. DPH získáte NAVÍC dekorativní solnou lampu za 0,01 Kč vč. DPH. Akce platí do 31. 8. 2017 nebo do vyprodání zásob.

Zelený čaj je osvěžením pro tělo i duši.

Podrobné informace o produktu

Připravovat jej lze teplý či studený a svým uživatelům dokáže dodat energetickou vzpruhu, která dokáže nahradit účinky kávy a jejíž příjemný účinek vydrží až několik hodin. Zelený čaj Matcha zároveň pomáhá zlepšit metabolismus tuků.

Lístky zeleného čaje se pěstují na stíněných plantážích, sklizeň probíhá ručně, stejně jako třídění a odstraňování tvrdých částí lístků jako jsou stonky. Usušené lístky se pak pomalu a pečlivě melou v kamenných mlýncích tak, aby vznikalo co nejméně tepla při tření a ve vznikajícím prášku bylo co nejvíce antioxidantů včetně chlorofylu. Takto vyrobený jemný prášek v kvalitě PREMIUM CEREMONY je určený k čajovým obřadům. 

ZPŮSOB UŽITÍ

ZA TEPLA - rozmíchat ve 200 ml horké vody (cca 70°C), pro našlehání pěny lze použít elektrický šlehač na mléko, dále dochutit lze pomocí medu, limetky, mléka nebo ovocného sirupu.

ZA STUDENA - dobře rozmíchat v shakeru se studenou vodou, kterou lze následně dle potřeby dolévat. Pomocí ES Matcha tea můžete obohatit i své oblíbené ovocné či zeleninové shmoothie, koktejly nebo zmrzliny.

Parametry produktu

Značka Es Forma Sypané
Pro koho Dospělý EAN 8594176060811

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.