Doplněk stravy

ES Matcha tea PREMIUM CEREMONY 100g - expirace 31.7.2017

Značka: ES

Zelený čaj je osvěžením pro tělo i duši.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: ES Matcha tea PREMIUM CEREMONY 100g - expirace 31.7.2017

50099345

Připravovat jej lze teplý či studený a svým uživatelům dokáže dodat energetickou vzpruhu, která dokáže nahradit účinky kávy a jejíž příjemný účinek vydrží až několik hodin. Zelený čaj Matcha zároveň pomáhá zlepšit metabolismus tuků.

Lístky zeleného čaje se pěstují na stíněných plantážích, sklizeň probíhá ručně, stejně jako třídění a odstraňování tvrdých částí lístků jako jsou stonky. Usušené lístky se pak pomalu a pečlivě melou v kamenných mlýncích tak, aby vznikalo co nejméně tepla při tření a ve vznikajícím prášku bylo co nejvíce antioxidantů včetně chlorofylu. Takto vyrobený jemný prášek v kvalitě PREMIUM CEREMONY je určený k čajovým obřadům. 

ZPŮSOB UŽITÍ

ZA TEPLA - rozmíchat ve 200 ml horké vody (cca 70°C), pro našlehání pěny lze použít elektrický šlehač na mléko, dále dochutit lze pomocí medu, limetky, mléka nebo ovocného sirupu.

ZA STUDENA - dobře rozmíchat v shakeru se studenou vodou, kterou lze následně dle potřeby dolévat. Pomocí ES Matcha tea můžete obohatit i své oblíbené ovocné či zeleninové shmoothie, koktejly nebo zmrzliny.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.