Eucerin Dry Touch SPF30 krémový gel 200 ml

Kosmetika

Značka: EUCERIN
Lehounká gelová textura s vysokou ochranou proti slunečním paprskům. Oil Control technologie poskytuje pokožce 8-hodinový zmatňující efekt.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

519
Dočasně nedostupné

O produktu

50119104

Lehounká gelová textura s komplexní ochranou proti slunečním paprskům. Advanced Spectral Technology kombinuje UVA/B filtry pro vysokou UV ochranu, antioxidant licochalcon A a kyselinu glycyrrhetinovou pro podporu regeneračních mechanizmů pokožky. Oil Control technologie poskytuje pokožce 8-hodinový zmatňující efekt. Eucerin Dry Touch SPF30 krémový gel je vhodný pro všechny typy pokožky. Klinické a dermatologické studie potvrzují velmi dobrou kožní snášenlivost u citlivé pokožky a pokožky se sklonem k akné. Ultra lehká, nelepivá a nemastná textura se snadno se roztírá a ihned se vstřebává. Extra voděodolný. Odolný vůči potu. Odolný vůči písku – písek se nelepí na pokožku.

Výsledek:

  • vysoká ochrana před slunečními paprsky SPF30
  • ultra lehká textura se snadno roztírá
  • poskytuje pokožce matný efekt

Použití

Před sluněním naneste na pokožku v dostatečném množství a aplikaci pravidelně opakujte – zejména po plavání, pokud jste se zpotili nebo po sušení ručníkem – jen tak zachováte původní úroveň ochrany. Použití menšího množství významně snižuje úroveň ochrany.

Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, a to i po použití sluneční ochrany. Přílišné vystavování pokožky slunci představuje vážné zdravotní riziko. Kojence a malé děti nevystavujte přímému slunci. Zamezte kontaktu s očima. Přípravek nechte zcela vstřebat a dbejte, aby nedošlo k přímému kontaktu s oděvy a pevnými povrchy, na kterých by mohl zanechat skvrny.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.