Kosmetika

Eucerin Dry Touch SPF50+ krémový gel 200 ml

Značka: EUCERIN
Produktová řada: Sun

Krémový gel Eucerin Dry Touch SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před slunečním zářením. Technologie Oil Control dodává zmatňující efekt až na 8 hodin.

679
Doprava zdarma

O produktu: Eucerin Dry Touch SPF50+ krémový gel 200 ml

50119105

Úvod

Krémový gel Eucerin Dry Touch SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před slunečním zářením. Obsažená technologie Oil Control dodává zmatňující efekt až na 8 hodin. Má lehkou texturu. Snadno se nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává po sobě mastný film. Advanced Spectral Technology obsahuje UVA/B filtry pro velmi vysokou UV ochranu, antioxidant licochalcon A a kyselinu glycyrrhetinovou pro podporu regeneračních mechanismů pokožky. Dermatologicky testován. Vhodný na pokožku se sklonem k akné.

Hlavní vlastnosti:

  • velmi vysoká ochrana před slunečními paprsky SPF50+
  • ultra lehká textura se snadno roztírá
  • poskytuje pokožce matný efekt

Použití

Před sluněním naneste na pokožku v dostatečném množství a aplikaci pravidelně opakujte – zejména po plavání, pokud jste se zpotili nebo po sušení ručníkem – jen tak zachováte původní úroveň ochrany. Použití menšího množství významně snižuje úroveň ochrany.


Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, a to i po použití sluneční ochrany. Přílišné vystavování pokožky slunci představuje vážné zdravotní riziko. Kojence a malé děti nevystavujte přímému slunci. Zamezte kontaktu s očima. Přípravek nechte zcela vstřebat a dbejte, aby nedošlo k přímému kontaktu s oděvy a pevnými povrchy, na kterých by mohl zanechat skvrny.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.