Drogerie

Feel Eco Testovací balíček

Značka: FEEL ECO
  • Testovací balíček od značky Feel Eco obsahuje prací gel, odstraňovač skvrn, čistič koupelen a prostředek na nádobí, ovoce a zeleninu. To vše za velmi příznivou cenu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Feel Eco Testovací balíček

50141206

Úvod

Testovací balíček od značky Feel Eco obsahuje základní čisticí prostředky do vaší domácnosti. Najdete v něm prací gel, odstraňovač skvrn, čistič koupelen a prostředek na nádobí, ovoce a zeleninu. Přípravek na mytí nádobí je svým složením velmi šetrný a ohleduplný k namáhané pokožce rukou. Jeho základ tvoří aktivní látky z přírodních olejů a cukrů, doplněné zjemňujícími látkami a také panthenolem. Perfektní prostředek nejen na mytí nádobí, ale i ovoce a zeleniny. Čistič koupelen obsahuje kyselinu citronovou, která precizně odstraňuje mastnotu i nečistoty a zároveň je šetrná k povrchům. Podpořená kombinací aktivních látek z přírodních olejů a cukrů.

Ekologické čističe a gely pro vaši domácnost 

Odstraňovač skvrn na bázi aktivních látek vyrobených ze sacharidů, řepkového a kokosového oleje obsahuje také silnou dávku enzymů, které odstraní i ty nejodolnější nečistoty. Díky praktickému rozprašovači se snadno nanáší a jeho jemná vůně navíc dokonale provoní vaše prádlo. Prací gel Color obsahuje rovněž základ z rostlinných olejů (řepkový a kokosový) a cukrů. Mýdlo a enzymy odstraňují zaschlé skvrny, a přitom chrání barvy oblečení.

V čem jsou přírodní produkty FeelEco výjimečné?

  • chrání pokožku i přírodu
  • obsahují aktivní látky
  • snadno rozložitelné v přírodě
  • plně recyklovatelné obaly
  • zanechávají čistý a svěží domov

Set obsahuje:

  • FeelEco Prací gel Color 500 ml
  • FeelEco Odstraňovač skvrn MAX 450 ml
  • FeelEco Čistič koupelen 450 ml
  • FeelEco Prostředek na nádobí, ovoce a zeleninu

Výhodná nabídka Testovacho balíčku FeelEco za 199,- Kč je určena jen pro koncové zákazníky. Počet Testovacích balíčků Feel Eco je omezen na max. 3 kusy a současně si prodávající vyhrazuje právo nevykrývat opakované objednávky téhož zákazníka nebo při důvodném podezření, že jde o totožného zákazníka, v množství neobvyklém pro osobní spotřebu. Platí jen do vyprodání zásob. Akce na nákup Testovacích balíčků Feel Eco nelze uplatnit současně s jinými akcemi, zejm. na akční cenu Testovacího balíčku nebudou mít žádný vliv akce konané prodejcem v rámci akce Black Friday nebo Zelený čtvrtek.


Složení

Prostředek na nádobí ovoce a zeleninu:

5 % nebo více, avšak méně než 15%: aniontové povrchově aktivní látky na bázi rostlinných olejů (zejména řepkový, kokosový a palmový). Méně než 5 %: amfoterní povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, parfémy, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE.

FeelEco Odstraňovač skvrn MAX:

5 % nebo více, avšak méně než 15 %: aniontové povrchově aktivní látky na bázi rostlinných olejů (zejména řepkový, kokosový a palmový), neiontové povrchově aktivní látky. Méně než 5 %: enzymy, mýdlo, parfém, esenciální oleje, syntetické složky, PHENOXYETHANOL.

FeelEco Prací gel Color:

5 % nebo více, avšak méně než 15 %: aniontové povrchově aktivní látky. Aktivní látky na bázi rostlinných olejů (zejména řepkový, kokosový a palmový), neiontové povrchově aktivní látky. Méně než 5 %: mýdlo, enzymy, enzymy, parfémy, esenciální oleje, PHENOXYETHANOL.

FeelEco Čistič koupelen:

5 % nebo více, avšak méně než 15 %: neiontově povrchově aktivní látky, látky na bázi rostlinných olejů a cukrů (řepkový, kokosový a částečně palmový a glukóza). Méně než 5 %: aniontové povrchově aktivní látky, parfémy, esenciální oleje, SODIUM BENZOATE.


Upozornění

H319 - Způsobuje vážné podráždění očí. P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí. P280 - Používejte ochranné brýle, obličejový štít.
P305+P351+P338 - PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 - Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.


O značce

U zrodu značky FeelEco stál milující otec, zakladatel značky FeelEco, který chtěl to nejlepší pro svoji dceru, která měla citlivou pokožku a klasické produkty na trhu jí nevyhovovaly. Hledal produkty, které by byly šetrné ke zdraví a přírodě, současně účinné a zároveň finančně dostupné. Protože takové přípravky nenašel, rozhodl se je vyrobit. Nejen pro svou dceru, ale pro kohokoliv. Zadání bylo s cílem vyrobit nejlepší produkt na trhu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.