Feminhelp Přípravek pro kontrolu úniku moči 56 tablet

Doplněk stravy

Tablety s obsahem bylinných extraktů (z dýňových semínek, kopřivy, ze semen sóji a z brusinek) doplněné vitaminy D a B12. Pro kontrolu úniku moči.
Skladem na e-shopu
415

Cena za 1 kus: 7 Kč

O produktu

50076328

Bylinné extrakty a vitaminy k úlevě a zmírnění inkontinence. Při inkontinenci dochází k samovolnému úniku moči z močové trubice. Mezi nejčastější příčiny patří opakované porody, ochabnutí pánevního dna, fyzická námaha, astma, chronická zácpa, infekce v močových cestách, výhřez meziobratlové ploténky. Inkontinence snižuje kvalitu života a je spojována především s obdobím klimakteria u žen.

Extrakty z dýňových semínek, kopřivy, ze semen sóji a z brusinek doplňují v přípravku Feminhelp vitaminy D a B12.

  • dýňová semínka obsahují velké množství minerálů (fosfor, zinek, draslík), vitaminů (A, D, skupiny B, E), jsou zdrojem nenasycených mastných kyselin a fytosterolů
  • kopřiva příznivě ovlivňuje vylučování vody z organismu a činnost ledvin, osvěžuje tělo, dodává energii a vitalitu, napomáhá přirozené obranyschopnosti, přispívá k normálnímu stavu kloubů, k normální funkci prostaty a dýchacího systému
  • brusinka je bohatá na přírodní látky s fyziologickým účinkem, obsahuje minerály, vitamíny, stopové prvky, organické kyseliny a proantokyanidiny (PAC)
  • sója je bohatá na isoflavony
  • vitamin D přispívá k normálnímu příjmu vápníku a fosforu, k udržení normální hladiny vápníku v krvi, je důležitý pro udržení zdravých kostí a zubů a příznivě ovlivňuje imunitní systém
  • vitamin B12 přispívá k normální výměně látkové, normální tvorbě červených krvinek, příznivě působí na nervový a imunitní systém, napomáhá ke zmírnění únavy a vyčerpání

Dávkování

Dospělí užívají 1–2 tablety denně.

Složení

260 mg extraktu z dýňových semen, 50 mg prášku ze šťávy brusinek (Vaccinium macrocarpon), 25 mg extraktu ze sóji, 25 mg extraktu z kopřivy, 2,5 µg vitaminu D3 (50 % DDD), 1,25 µg vitaminu B12 (50 % DDD) v jedné tabletě.

DDD ……doporučená denní dávka.

Extrakt z dýňových semen; plnidlo: mikrokrystalická celulosa; prášek ze šťávy brusinek - klikvy velkoplodé; extrakt ze semen sóji; extrakt z kopřivy; protispékavé látky: stearát hořečnatý a oxid křemičitý; vitaminy: D3 (cholekalciferol); B12 (kyanokobalamin); složky potahu tablety: zahušťovadlo hydroxypropylmethylcellulosa; plnidlo: mikrokrystalická celulosa; glycerin; barviva: E171, E120 a E132.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.  

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.