Fit-day Protein Smoothie Detox 900 g

Potraviny a nápoje

Značka: FIT-DAY
Fit-day Protein Smoothie Detox s delikátní chutí. Skvěle se hodí jako koktejl, který přispívá k odlehčení organismu. Obsahuje vitamin C.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50124097

Fit-day Protein Smoothie Detox s delikátní chutí. Skvěle se hodí jako koktejl, který přispívá k odlehčení organismu. Drink zaujme obsahem směsi superpotravin (chlorella, spirulina, baobab a další významné složky) a vitaminu C, který pomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normálnímu energetickému metabolismu. Díky svému složení dodá drink tělu potřebnou denní dávku vitaminu C

Hlavní vlastnosti:

  • přispívá k odlehčení organismu
  • s obsahem vitaminu C a směsí superpotravin
  • ideální jako snídaně nebo svačina

Složení

27 % mikronizovaný hrachový proteinový izolát, 14 % špenát sušený, 14 % banán sušený (banánové pyré, rýžová mouka), 14 % Rýžový sirup sušený, 10 % směs superfoods v různém poměru (Chlorella prášek (řasa Chlorella Vulgaris), spirulina prášek (Arthrospira platensis),  Alfalfa prášek BIO (Medigo sativa), baobab prášek BIO (Adansonia Digitata L.), mladý ječmen prášek BIO, mladá pšenice prášek BIO, prášek z listů moringy olejodárné BIO (Moringa oleifera), kurkuma mletá BIO (Curcuma longa), prášek z ovoce acerola (Malpighia)), rýžový proteinový izolát BIO, 8 % brokolice sušená, guma guar, přírodní aroma, steviol-glykosidy

Použití

Přidejte 2 odměrky (45 g) do 400-450 ml vody nebo rostlinného mléka a rozmíchejte v shakeru. Můžete přidat jednu odměrku do kaše nebo čerstvého smoothie.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není vhodné pro děti a dospívající do 18 let, kojící a těhotné ženy. Dlouhodobě nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu, která je pro správné fungování organismu nezbytně důležitá.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.