844 909 909|info@drmax.cz

Flexitol hydratační krém na nohy 85g

Flexitol hydratační krém na nohy 85g

50089864
Kosmetika
160 Kč

Flexitol hydratační krém na nohy zvláčňuje a hydratuje velmi suchou kůži na nohou i chodidlech.

Podrobné informace o produktu

Flexitol hydratační krém na nohy má výživující složení s obsahem UREY v bohaté hydratační bázi. Zjemňuje, zklidňuje a pečuje o velmi suchá chodidla a nohy. Jemný a rychle se vstřebávající základ je vhodný pro ošetřování suché kůže, včetně ekzému a lupénky. Je obohacen o vitamín E, který napomáhá obnovit přirozený vzhled pleti. Udržuje pokožku hladkou, hedvábnou a intenzivně vyživenou.
 
 
NÁVOD K POUŽITÍ: Aplikujte 2-3x denně, nebo dle potřeby. Díky bohatému složení postačí i malé množství. Doporučeno pro dospělé a děti od věku 12 let.
 
UPOZORNĚNÍ: Pouze pro zevní použití. Zamezte styku s očima. UCHOVÁVEJTE MIMO DOHLED A DOSAH DĚTÍ. Po použití vždy uzavřete. Nepoužívejte, pokud je tuba otevřená, nebo poškozená. Přestaňte používat, pokud se vyskytne místní podráždění nebo vyrážka. Spotřebujte do 12 měsíců od prvního otevření. Skladujte v suchu při teplotě od 10° do 30°C.
 
SLOŽENÍ: voda, glycerylstearát, urea, decyloleát, lanolín, propylénglykol, benzylalkohol, cetylalkohol, ceteareth-12, ceteth-20, kyselina mléčná, dimethikon, tokoferyl acetát, triethanolamin, karbomer, methylparaben, propylparaben, butylparaben, ethylparaben, isobutylparaben, propylgallát, kyselina citrónová, BHA, parfém, amyl cinamal, kumarín, linalool, benzyl benzoát, cinamyl alkohol, citronellol, geraniol, hexyl cinamal, butylphenylmethylpropional, isoeugenol, limonen. Obsahuje benzylalkohol jako rozpouštědlo.
 
Obsah balení: tuba 85 g

Parametry produktu

Značka Flexitol Použiji na Nohy
Forma Krém EAN 9317129041304

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.