Flora Natura Complex 4 Imunita BIO 20x15 ml

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

425

Cena za 100 ml: 142 Kč

O produktu

Doplněk stravy z čisté přírody. Flora Natura Complex 4 Imunita BIO je 100% přírodní přípravek. Díky plnění do jednorázových ampulí, si uchovává kvalitu i bez konzervačních látek, a dostává se k Vám v té nejčistší formě. Obsahuje med, mateří kašičku a dvě bylinky, které podporují správné fungování imunitního systému – echinaceu a tužebník jilmový. Echinacea neboli třapatka nachová podporuje obranyschopnost organizmu a příznivě působí na normální funkci dýchacího systému. Tužebník napomáhá vylučování vody a celkově přispívá k osvěžení těla.

Hlavní vlastnosti:

  • echinacea a tužebník podporují imunitní systém
  • echinacea příznivě působí na normální funkci dýchacího systému i dolních močových cest
  • tužebník napomáhá vylučování vody a celkově přispívá k osvěžení těla
  • neobsahuje konzervanty ani barviva
  • 100% přírodní doplněk stravy

Dávkování

Užívejte 1 ampulku denně před jídlem. Obsah ampule můžete rozpustit ve sklenici vody. Před použitím protřepejte. Jedná se o přírodní produkt, v němž se může tvořit mírný sediment. Neužívejte déle než 3 týdny najednou. Pokud užíváte současně léky, neužívejte nepřetržitě déle než 2 týdny. Před konzumací přípravku se poraďte se svým lékařem.

Složení

1 ampule 15 ml: BIO* med (1500 mg), BIO* echinacea (1000 mg**), BIO* tužebník (1000 mg**), BIO* mateří kašička (250 mg). *100 % surovin pochází z ekologického zemědělství. ** ekvivalent suché rostliny.

Upozornění

Doplněk stravy. Jen pro orální užití, není vhodné pro injekce. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 12 let a těhotné ženy. Nedoporučuje se u osob užívajících léky na ředění krve. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.