Freche Freunde BIO Křupavé oplatky Banán a dýně 6x14 g

Ostatní příkrmy

Freche Freunde BIO Křupavé oplatky Banán a dýně jsou výbornou volbou na zdravou svačinku pro Vaše dětátko od ukončeného 8. měsíce. 6 samostatně balených porcí.
Skladem na e-shopu
99

Cena za 100 g: 118 Kč

O produktu

50130769

První křupavý chlebíček pro Vaše děťátko. Freche Freunde BIO Křupavé oplatky Banán a dýně jsou výbornou  azdravou svačinkou pro děti od ukončeného 8. měsíce věku. Nadýchané plátky ze směsi rýžové, kukuřičné a pohankové mouky ochucené banánem a dýní jsou vyrobeny výhradně ze surovin z certifikovaného ekologického zemědělství, navíc bez přidaného cukru. Baleny jsou v 6 malých samostatných porcích, takže vydrží čerstvé a křupavé i na další příležitost. Ideální snack na cesty.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% přírodní složení v biokvalitě
  • vyrobeny ze směsi rýžové, kukuřičné a pohankové mouky
  • bez přidaného cukru
  • praktické samostatně balené porce
  • od ukončeného 8. měsíce věku

Složení

Rýžová mouka, kukuřičná mouka, pohanková mouka, banánový prášek 6 %, sušené odstředěné mléko, dýňový prášek 0,5 %, vitamín B1. Výrobek certifikovaného ekologického zemědělství. 

Upozornění

Může obsahovat stopy sóji.

O značce

Německá značka Freche Freunde chce dětem pomoci rozvíjet dobré stravovací návyky a jíst více ovoce a zeleniny. A to je nejjednodušší, když je to zábavné! Zábavný design, pár kvalitních surovin, žádné zbytečné přísady a organická kvalita dělají z produktů Freche Freunde perfektní společníky!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.