Kosmetika

Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids SPF50+ opalovací mléko pro děti 175 ml

Značka: GARNIER
Produktová řada: Ambre Solaire

Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids SPF50+ opalovací mléko pro děti aktivně chrání před UVA a UVB zářením a poskytuje výživu a hydrataci citlivé dětské pokožce.

NAVÍC LORÉAL Paris masážní set Při nákupu produktů značek Loréal Paris, Garnier a Mixa nad 649 Kč získáte NAVÍC LORÉAL Paris masážní set za 0,01 Kč za 0,01 Kč. Akce platí do 15. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
305
Doprava zdarma

O produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids SPF50+ opalovací mléko pro děti 175 ml

50146208

Úvod

Opalovací mléko pro děti Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids SPF50+ aktivně chrání před UVA a UVB zářením a poskytuje výživu a hydrataci citlivé dětské pokožce. Mléko má příjemnou texturu, která se snadno roztírá, neobsahuje parfemaci a je hypoalergenní. Obsažené ceramidy podporují odolnost ochranné bariéry pokožky.

Hlavní vlastnosti:

  • velmi vysoká UV ochrana SPF50+
  • lehká textura, která se snadno vstřebává
  • bez parfemace

Upozornění

Přehnaná expozice na slunci je nebezpečná. Nezůstávejte dlouho na slunci, i když používáte ochranný prostředek. Tento produkt nepředstavuje 100% ochranu. Aplikujte ochranný prostředek před expozicí na slunci. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem. Varování: Snížení tohoto množství prostředku podstatně snižuje stupeň ochrany. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Neaplikujte v okolí očí. Při zasažení očí ihned okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Vyvarujte se přímému kontaktu s textiliemi, abyste zabránili skvrnám.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.