Doplněk stravy

GreenFood Nutrition Curcumin + Vitamin D3 60 kapslí

GreenFood Nutrition Curcumin + Vitamin D3 obsahuje antioxidanty a látky, které podporují imunitu, dobrý stav kloubů, kostí i normální činnost nervové soustavy.

NAVÍC GreenFood Nutrition Pillbox dávkovač léků zelený Při nákupu vybraných produktů značky GreenFood Nutrition v minimální hodnotě 499 Kč získáte NAVÍC GreenFood Nutrition Pillbox dávkovač léků zelený za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2024 nebo do vyprodání zásob.
229

Cena za 1 kus: 3,82 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: GreenFood Nutrition Curcumin + Vitamin D3 60 kapslí

50144121

Úvod

GreenFood Nutrition Curcumin + Vitamin D3 obsahuje kurkumin vhodně doplněný silným extraktem z černého pepře (piperin) + vitaminy C a D. Kurkumin je žluté barvivo, získané z kurkumy dlouhé (Curcuma longa), která pomáhá udržovat dobrý stav kloubů, kostí i normální činnost nervové soustavy. Veganský vitamín D3 pochází ze severských řas. Vitamín D3 přispívá k normální funkci svalového aparátu a kostí. Vitaminu C je důležitý antioxidant, který navíc podporuje imunitní systém, a také přispívá k přirozené tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Přípravek je plněný do rostlinných kapslí a je vhodný i pro vegany.

Hlavní vlastnosti

  • přispívá normálnímu stavu kloubů (kurkuma)
  • přispívá k udržení dobrého stavu kostí a zubů (vitamin D)
  • podporuje přirozenou tvorbu kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek (vitamin C)
  • přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidant (kurkuma, vitamín C)
  • přispívá k normální funkci imunitního systému (vitamíny C a D)

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 kapsli. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Kurkumin extract, kyselina askorbová (vitamin C), rostlinná tobolka z hypromelozy, plnidlo: rýžová mouka, protispékavé látky: stearát hořečnatý, oxid křemičitý, vitamin D3 (řasa), extrakt černý pepř (90 % piperidine).


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.