GS Echinacea Akut zázvor 15 tablet

Doplněk stravy

Značka: GS
GS Echinacea Akut zázvor obsahuje rostlinné extrakty z echinacey a zázvoru, které podporují obranyschopnost našeho organizmu a mají blahodárné účinky na zdraví dýchacích cest.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50090653

Doplněk stravy s echinaceou a trojí silou zázvoru pro akutní podporu imunity a dýchacích cest. GS Echinacea Akut zázvor obsahuje rostlinné extrakty z echinacey a zázvoru + zinek a vysokou dávku vitaminu C. Echinacea a zázvor podporují obranyschopnost našeho organizmu a mají blahodárné účinky na zdraví dýchacích cest. Zinek je důležitý stopový prvek pro řadu biologických dějů v našem těle a stejně jako vitamin C má podíl na dobré funkci imunitního systému. Vitamin C pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání.

Aktivní látky v přípravku GS Echinacea Akut zázvor

  • echinacea a zázvor podporují obranyschopnost organizmu i zdraví dýchacích cest
  • zinek podporuje imunitu, působí jako antioxidant
  • vitamin C podporuje imunitu, snižuje míru únavy a vyčerpání, působí jako antioxidant

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 tabletu. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Kyselina L-askorbová, Echinacea purpurea – extrakt, plnidla (mikrokrystalická celulóza, sodná sůl karboxymethylcelulózy), glukonan zinečnatý, zázvorový extrakt, protispékavé látky (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), potahovací látka (hydroxypropylmethylcelulóza), barvivo (oxid titaničitý), barvivo (oxid titaničitý). Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.