GS Superky Probiotika 30+10 kapslí

Doplněk stravy

Značka: GS
Kapsle s komplexem 9 odolných bakteriálních kmenů obohacené o vlákninu inulin a organicky vázaný selen pro zdravou imunitu. Vhodné i pro dlouhodobé užívání.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50118235

Laktobacily a bifidobakterie (probiotika) se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru dětí. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. K narušení rovnováhy střevní flóry může dojít např. užíváním antibiotik, změnou stravy nebo prostředí při cestování. Prebiotika slouží jako živiny pro probiotika.

Přípravek Superky Probiotika obsahuje kombinaci 9 kmenů živých mikroorganismů v počtu 21 miliard v denní dávce s inulinem z čekanky (prebiotikum) a selenem. Selen příznivě ovlivňuje funkci imunitního systému. Doporučujeme užívat dlouhodobě, alespoň 2 týdny. Vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy i pro diabetiky.


Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně.

Složení

9 kmenů bakterií mléčného kvašení 10,5x109 CFU, inulin 10 mg, selen 20 µg v jedné kapsli.

Plnidlo (maltodextrin), komplex bakterií mléčného kvašení (Pediococcus acidolactici, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium longum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei ssp paracasei, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium bifidum; obsahuje mléko), obal kapsle (želatina), selenové kvasnice, inulin, protispékavá látka (stearan horečnatý), barvivo (oxid titaničitý), antioxidant (kyselina askorbová).

Upozornění

Dětem do 3 let podávejte obsah smíchaný s nápojem nebo potravou. Nápoj nebo pokrm nesmějí být teplé, pouze vlažné. Užití přípravku u malých dětí konzultujte s lékařem. Skladujte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.