GymBeam Tribulus Terrestris 120 tablet

Doplněk stravy

Značka: GYMBEAM
GymBeam Tribulus Terrestris je extrakt z kotvičníku s 90 % saponinů. Kotvičník podporuje hormonální aktivitu, tělový a svalový tonus a příliv energie.
NAVÍC Švihadlo Blue GymBeam Při nákupu produktů značek GymBeam a BeastPink v minimální hodnotě 399 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Švihadlo Blue GymBeam za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2023 nebo do vyprodání zásob.
159

Cena za 100 g: 141 Kč

O produktu: GymBeam Tribulus Terrestris 120 tablet

50139730

Tribulus terrestris – česky kotvičník zemní – je ve světě fitness velmi často používaná látka, a to díky obsahu steroidních saponinů. GymBeam Tribulus Terrestris je extrakt z rostliny s 90 % saponinů. Kotvičník má příznivý vliv na hormonální aktivitu a napomáhá normálním funkcím reprodukčního systému a močové soustavy. Podporuje tělový a svalový tonus, příliv energie a přirozenou obranyschopnost těla. Přípravek neobsahuje žádné živočišné složky, a proto je vhodný i pro vegany.

Tribulus terrestris – kotvičník

  • podporuje hormonální aktivitu, tělový a svalový tonus
  • přispívá k normální funkci reprodukčního systému a močové soustavy (močení)
  • podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému
  • přispívá k normální činnosti nervové soustavy
  • podporuje imunitní systém

Výhody přípravku GymBeam Tribulus Terrestris

  • obsahuje silný extrakt z kotvičníku 
  • snadné užívání ve formě kapslí, které se dobře polykají
  • je vhodný i pro vegany

Dávkování

Užívejte 2 tablety denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Tribulus terrestris extrakt 90 %, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavé činidlo (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý). Aktivní látka v denní dávce (2 tablety): Tribulus terrestris 1 200 mg.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.