HAIRIZE Sprej s kmenovými buňkami 125 ml

Kosmetika

Značka: HAIRIZE
Aktivuje a prodlužuje fázi růstu vlasů, snižuje jejich vypadávání a propůjčuje jim hedvábný vzhled. Klinicky testované sérum je vhodné pro muže i ženy.
Skladem na e-shopu
1 599

Cena za 100 ml: 1 279 Kč

O produktu

50115289

HAIRIZE Sprej s kmenovými buňkami 125 ml působí na základ problému už od první aplikace a výsledky jsou viditelné již po 40 dnech. Efekt klinicky testovaného séra je založen na synergickém působení tří inovativních aktivních složek na podporu růstu vlasů. Aktivuje a prodlužuje fázi růstu vlasů, redukuje vypadávání vlasů a pečuje o vlasy a vlasovou pokožku. Přírodní oleje blahodárně působí na kvalitu vlasů a propůjčují jim hedvábný vzhled. Klinicky testované sérum je vhodné pro muže i ženy.

Výsledek:

  • působí od první aplikace, viditelné výsledky již po 40 dnech
  • lehce se vstřebává a podporuje přirozený vývoj nových, zdravých vlasů
  • regeneruje vlasy a prodlužuje fázi jejich růstu
  • hydratuje vlasy a blahodárně působí na pokožku hlavy
  • vlasy jsou hladké a mají hedvábný vzhled

Metoda HAIRIZE obsahuje nejvyšší procento tří klinicky kontrolovaných látek:

  • Emortal® Pep – zlepšuje kondici vlasů a pokožky hlavy pomocí aktivace kmenových buněk ve vlasových folikulech. Má zvýšenou absorpční schopnost díky koncentraci peptidů s molekulovou hmotností menší než 5000 daltonů. Efekt díky tomu nastupuje až 10x rychleji. Klinická studie prokázala zvýšenou úroveň hustoty vlasů. Bezpečný pro pokožku díky svému přirozenému a geneticky nemodifikovanému původu.
  • Cressatine – podporuje tvorbu keratinu a regeneruje vlasy. Aktivuje a prodlužuje fázi růstu vlasů.
  • Crosilk – aktivní roztok aminokyselin s nízkou molekulovou hmotností, které pronikají do struktury vlasů a přispívají k jejich hydrataci. Propůjčují vlasů hladký hedvábný vzhled.
  • Silná směs přírodních olejů blahodárně působí na pokožku hlavy a vlasů.

Použití

Nastříkejte na suchou pokožku hlavy. Aplikujte 2x denně 9 dávek nebo 18 dávek jen večer. Vmasírujte do pokožky hlavy a nechte působit nejméně 2 hodiny, nebo celou noc. Následně vlasy umyjte běžným způsobem. Pro maximální účinek doporučujeme kombinovat se šampónem na zahuštění řídkých vlasů Hairize.

Upozornění

Není určeno pro děti do 7 let. Neaplikovat u těhotných a kojících žen. Po každé aplikaci si umyjte ruce. Neaplikujte na tvář oči a sliznice. V případě kontaktu s očima, opláchněte čistou vodou. Uchovávejte mimo dosah dětí. Určené jen na vnější použití.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.