Hami 3 s příchutí vanilky 5x600 g

Výživa pro malé děti

Značka: HAMI
Mléčná výživa pro malé děti od ukončeného 12. měsíce. Hami 3 s komplexem OptiNutri je zdrojem vápníku i dalších minerálů a vitaminů pro správný růst a vývoj.
Skladem na e-shopu
995 ušetříte 355 Kč

Původní cena 1 350 Kč , sleva 26%

Nejnižší cena před slevou: 1350 Kč

Cena za 1 kg: 332 Kč

O produktu

50134367

Každý nový zážitek začíná spokojeným bříškem. Mléko Hami 3 s příchutí vanilky je mléčná výživa pro malé děti od ukončeného 12. měsíce, a v rámci smíšené a vyvážené stravy poskytuje vše, co dítě v tomto věku potřebuje. Batolecí mléko Hami 3 s komplexem OptiNutri je nejen zdrojem vápníku*, tak jako kravské mléko, ale obsahuje i další minerály a vitaminy pro správný růst a vývoj**, a navíc báječně chutná! A co ocení maminky? Mléko se skvěle rozpouští a nehrudkovatí!

Hlavní vlastnosti

 • pro děti od ukončeného 12. měsíce
 • obsahuje vitamíny A, C a D*, které přispívají k normální funkci imunitního systému, vitamin D je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí
 • jód* přispívá k normálnímu růstu dětí
 • železo* přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí
 • obsahuje prebiotickou vlákninu GOS/FOS
 • bez konzervantů a umělých aromat*
 • bez palmového oleje

Složení

Laktóza (z mléka), sušené odtučněné mléko, maltodextrin, rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový), galaktooligosacharidy 4,5 % (z mléka), fosforečnan vápenatý, citronan draselný, uhličitan vápenatý, fruktooligosacharidy 0,3 %, citronan hořečnatý, chlorid draselný, citronan sodný, kyselina L-askorbová, L-askorban sodný, inositol, aroma: vanilin, síran železnatý, síran zinečnatý, D-pantothenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, antioxidant: askorbylpalmitát, nikotinamid, riboflavin, thiamin hydrochlorid, retinylpalmitát, cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), fytomenadion, D-biotin, kyanokobalamin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Alergeny: mléko.

Použití

 • Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obalu) vlijte do vysterilizované láhve nebo hrnečku.
 • Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí ploché části nože.
 • Do láhve nebo hrnečku s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obalu). Mléčnou směs důkladně promíchejte.
 • Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.
 • Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, pak zlikvidujte.
 • Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte.
 • Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.
 • Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uschovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.

Dávkování

100 ml Hami 3 s vanilkovou příchutí = 90 ml převařené vody + 3 zarovnané odměrky prášku. 1 zarovnaná odměrka = 4,6 g sušeného přípravku. Protože každé dítě má jiné potřeby, přesné množství mléka pro vaše děťátko vám poradí pediatr.

Upozornění

Výrobek je určen pro výživu dětí od ukončeného 12. měsíce. Mléčná výživa malých dětí, v prášku. Má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského mléka. Nevhodné pro děti do 1 roku věku.

Důležité upozornění: Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte a dále, spolu se zaváděním bezpečné a vhodné doplňkové stravy. Pro zdraví dítěte je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Vyvarujte se dlouhému kontaktu mléčné výživy se zoubky – zvyšuje riziko výskytu zubního kazu. Dohlédněte na hygienu prvních zoubků.

*Jak požadují právní předpisy pro veškerou dětskou a kojeneckou výživu. **Obsahuje vitamíny A, C a D, vápník, železo a jód.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.