Ostatní příkrmy

Hami Pestrá zelenina s krůtou 8m+ 200 g

Značka: HAMI

Chutný masozeleninový příkrm Hami pro děti od ukončeného 8. měsíce rozšíří chutě vašemu malému strávníkovi. Bez přidané soli a konzervantů a mléčné složky.

33
Ušetříte 15%

Původní cena:  39 Kč  ·  sleva 6 Kč

Cena za 100 g: 16,50 Kč

Nejnižší cena před slevou: 39 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Hami Pestrá zelenina s krůtou 8m+ 200 g

50147461

Úvod

Hledáte chutný, a přitom hodnotný příkrm pro svého malého strávníka? Hotový masozeleninový příkrm Pestrá zelenina s krůtou od Hami chutná jak malým, tak větším dětem. Je vyroben ze surovin vysoké kvality. Neobsahuje žádné konzervační látky, přidanou sůl, lepek ani mléčné složky. Zelenina je připravována velmi šetrně v páře, aby si zachovala veškeré prospěšné složky. Maso je pečlivě vybíráno z farem, a je cenným zdrojem bílkovin, vitamínu B12 a železa. Příkrm je určen pro děti od ukončeného 8. měsíce. Hotové jídlo ve skleničce se hodí pro domácí stravování i na cesty. Stačí pouze zamíchat a ohřát. Je vhodné příkrmy střídat a nechat děťátko v prvním roce života vyzkoušet co nejvíce druhů zeleniny, aby si zvyklo na jejich chuť a pestrost stravy. Příkrmy Hami si vaše děťátko jistě brzy zamiluje.

Hlavní vlastnosti:

  • masozeleninový příkrm pro děti od ukončeného 8. měsíce
  • pestrost a kvalita v každé lžičce
  • 100% bez konzervantů dle zákona
  • obsahuje zeleninu vařenou v páře
  • maso pečlivě vybírané z farem
  • bez přidané soli a bez lepku
  • bez mléčné složky

Složení

Rajčatové pyré z koncentrátu 26 %, brambory 20 %, voda, mrkev 17 %, hovězí maso 8 %, pórek 3 %, vaječný žloutek 2,12 %, kukuřičný škrob, bezlepkový pšeničný škrob.


Použití

Při otevření musí víčko klapnout. Před ohřátím skleničku otevřete, promíchejte a ohřejte (ale nevařte!) např. ve vodní lázni. Před podáváním zkontrolujte teplotu! Jednou ohřátou část již neuchovávejte. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Nepoužívejte kovovou lžičku.


Upozornění

Hami příkrm Pestrá zelenina s krůtou je potravina pro zvláštní výživu určená pro kojence a malé děti od ukončeného 8. měsíce.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.