Ostatní příkrmy

Hami Rajčata s hovězím a vaječným žloutkem 8m+ 200 g

Značka: HAMI

Chutný masozeleninový příkrm Hami pro děti od ukončeného 8. měsíce rozšíří chutě vašemu malému strávníkovi. Bez přidané soli a konzervantů a mléčné složky.

33
Ušetříte 15%

Původní cena:  39 Kč  ·  sleva 6 Kč

Cena za 100 g: 16,50 Kč

Nejnižší cena před slevou: 39 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Hami Rajčata s hovězím a vaječným žloutkem 8m+ 200 g

50147460

Úvod

Hledáte chutný, a přitom hodnotný příkrm pro svého malého strávníka? Hotový masozeleninový příkrm Rajčata s hovězím a vaječným žloutkem od Hami chutná jak malým, tak větším dětem. Je vyroben ze surovin vysoké kvality. Neobsahuje žádné konzervační látky, přidanou sůl, lepek ani mléčné složky. Zelenina je připravována velmi šetrně v páře, aby si zachovala veškeré prospěšné složky. Maso je pečlivě vybíráno z farem, a je cenným zdrojem bílkovin, vitamínu B12 a železa. Příkrm je určen pro děti od ukončeného 8. měsíce. Hotové jídlo ve skleničce se hodí pro domácí stravování i na cesty. Stačí pouze zamíchat a ohřát. Je vhodné příkrmy střídat a nechat děťátko v prvním roce života vyzkoušet co nejvíce druhů zeleniny, aby si zvyklo na jejich chuť a pestrost stravy. Příkrmy Hami si vaše děťátko jistě brzy zamiluje.

Hlavní vlastnosti:

  • masozeleninový příkrm pro děti od ukončeného 8. měsíce
  • pestrost a kvalita v každé lžičce
  • 100% bez konzervantů dle zákona
  • obsahuje zeleninu vařenou v páře
  • maso pečlivě vybírané z farem
  • bez přidané soli a bez lepku
  • bez mléčné složky

Složení

Rajčatové pyré z koncentrátu 26 %, brambory 20 %, voda, mrkev 17 %, hovězí maso 8 %, pórek 3 %, vaječný žloutek 2,12 %, kukuřičný škrob, bezlepkový pšeničný škrob.


Použití

Při otevření musí víčko klapnout. Před ohřátím skleničku otevřete, promíchejte a ohřejte (ale nevařte!) např. ve vodní lázni. Před podáváním zkontrolujte teplotu! Jednou ohřátou část již neuchovávejte. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Nepoužívejte kovovou lžičku.


Upozornění

Hami příkrm Rajčata s hovězím a vaječným žloutkem je potravina pro zvláštní výživu určená pro kojence a malé děti od ukončeného 8. měsíce.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.