Kosmetika

HELAN MAMMA Gel pro intimní hygienu 200 ml

Značka: HELAN
Produktová řada: Linea Mamma
  • HELAN MAMMA Gel pro intimní hygienu s mírně zásaditým pH pro rovnováhu poševní mikroflóry pečuje o intimní partie v době těhotenství i po porodu.
399

O produktu: HELAN MAMMA Gel pro intimní hygienu 200 ml

50126440

Úvod

Obzvláště v období těhotenství a po porodu je důležité respektovat pH svého těla. Hormonální změny velmi snadno způsobí nerovnováhu poševní mikroflóry a následné infekce mohou být velmi nebezpečné. HELAN MAMMA Gel pro intimní hygienu s mírně zásaditým pH pro rovnováhu poševní mikroflóry pečuje o intimní partie v době těhotenství i po porodu. Předchází podráždění a svědění. Zároveň pomáhá zklidnit již probíhající podráždění. Z 98 % přírodní složení, 5 % aktivních látek v BIO kvalitě.

Výsledek:

  • předchází nepříjemnému svědění a podráždění
  • pečuje o intimní partie v době těhotenství a po porodu
  • udržuje správné pH intimních partií

Použití

Gel používejte ráno a večer nebo dle potřeby. Přípravek poté důkladně opláchněte teplou vodou a šetrně se osušte. Gel jemně odstraňuje přebytečné sekrece a ochraňuje fyziologickou mikroflóru. 


O značce

Certifikovaná přírodní kosmetika HELAN si zakládá na použití čistých přírodních surovin, dlouholeté tradici a výzkumu s moderními technologiemi, které dokáží co nejlépe využít rostlinný potenciál. Pro svou kosmetiku pečlivě vybírá pouze certifikované suroviny zejména od lokálních dodavatelů. Cílem je vytvářet etické produkty, které jsou férové k přírodě, lidem i jejich práci. I proto jsou kompletně vymyšleny, vyrobeny a zabaleny pouze v Itálii. CERTIFIKOVANÉ BIO od certifikační a kontrolní společnosti ICEA.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.