Herb&Me Moringa Lipo-C-Moringa Forte 60 kapslí

Doplněk stravy

Přípravek Herb&Me Lipo-C-Moringa Forte obsahuje přírodní vitamin C s lipozomálním vstřebáváním a prášek z drcených listů Moringa Oleifera z Filipín.
Skladem na e-shopu
419

Cena za 1 kus: 7 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50125518

Přírodní vitamin C s lipozomálním vstřebáváním podpoří Vaši imunitu. Lipozomální forma umožňuje lepší vstřebatelnost a využitelnost pro organismus, nedráždí žaludek. Vitaminy uzavřené v lipozomech mohou vstupovat přímo do krevního oběhu a do buněk. Vitamin C je v přípravku doplněn práškem z drcených listů Moringa Oleifera z Filipín. Moringa je strom pocházející z podhůří Himálaje a oblasti Indie. Její listy poskytují řadu živin a jsou zdrojem bílkovin. Ve své domovině se konzumují vařené, sušené i syrové v podobě salátů. V sušených listech moringy najdete velmi mnoho cenných látek, které pomáhají regulovat hladinu cukru v krvi.

Hlavní účinky vitaminu C:

  • napomáhá normální funkci imunitního systému
  • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • příznivě ovlivňuje nervový systém a psychickou činnost
  • chrání buňky před oxidačním stresem
  • napomáhá správnému energetickému metabolismu
  • přispívá k normální tvorbě kolagenu, který podporuje správné fungování našich kostí, kůže, chrupavek, krevních cév, zubů a dásní

Dávkování

Dospělí užívají 1-2 kapsle 2x denně (ráno nalačno a večer), děti od 6 let 1 kapsli denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

1 kapsle obsahuje 250 mg Phosphatidylcholin-phospholipid komplex – slunečnicový lecithin z toho 169mg vitaminu C (211 % DDD) a 168 mg prášku mletých listů moringy olejodárné (Moringa oleifera). Kapsle je rostlinného původu (HPCM). Neobsahuje žádné přídatné látky ani barviva.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do tří let a těhotné ženy bez konzultace s lékařem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.