Herb&Me Moringa se šalvějí sypaný čaj 30 g

Čaje a čajové směsi

NAVÍC Herb&Me Moringa oleifera flakes sušené listy 30 g Při nákupu produktů značky Herb&Me Moringa v minimální hodnotě 350 Kč získáte NAVÍC Herb&Me Moringa oleifera flakes sušené listy 30 g za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 7. 2020 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

105

Cena za 100 g: 350 Kč

O produktu

Moringa – zázračný jedlý strom. Vitaminová bomba plná živin. Moringa olejodárná (Moringa oleifera) je vynikajícím zdrojem vitaminu A, vitaminu C, železa, bílkovin, vlákniny, vápníku, hořčíku a draslíku a příznivě ovlivňuje normální hladinu glukózy v krvi.

Moringa se šalvějí je bylinná směs určená na přípravu nápoje. Šalvěj pozitivně ovlivňuje příznaky menopauzy a hormonální rovnováhu, posiluje přirozenou obranyschopnost, je antioxidantem. Dále podporuje trávení a přispívá k normální funkci dýchacího systému.

Složení

Moringa olejodárná – list 70 %, Šalvěj lékařská 30 %.

Použití

Pijte 2-3x denně šálek (1,5–2 dcl). Směs zalijte horkou vodou max. 80 °C v poměru 1–2 čajové lžičky na 1,5–2 dl. Pro přípravu nápoje v konvici přidejte 1 lžičku navíc. Doba vylouhování 8–10 minut (přikrytý šálek), poté přeceďte.