HYFAC Čisticí mýdlo na aknózní pleť 100 g

Kosmetika

Značka: HYFAC
HYFAC Čisticí mýdlo pro aknózní pleť zajišťuje jemné a šetrné čištění pokožky bez vysoušení a podráždění pleti. Zanechává pleť čistou a svěží.
Skladem na e-shopu
159

O produktu

50113901

Dopřejte Vaší pokožce šetrné čistící mýdlo, které vyčistí pleť bez vysušení a zanechá ji čistou a hydratovanou. HYFAC Čisticí mýdlo pro aknózní pleť je jemné dermatologické mýdlo, které bylo speciálně vyvinuto pro mastnou a problematickou pokožku. Jemně a šetrně odstraní nečistoty a přebytek kožního mazu bez nepříjemného podráždění. Hloubkově čistí pokožku a přitom respektuje ochrannou kožní bariéru. Zanechává pleť čistou a svěží. Použití doporučeno na tvář i tělo.

Výsledek:

  • zajišťuje jemné a šetrné čištění
  • čistí pleť bez vysoušení a podráždění
  • zaručeně respektuje ochrannou kožní bariéru

Složení

Veškeré produkty kosmetické značky Hyfac jsou tvořeny přírodními složkami a ingrediencemi, které mají za úkol čistit Vaši pleť a dodávat ji tu nejvyšší péči.

Použití

Ráno a večer umyjte tvář, případně celé tělo, teplou vodou a mýdlem. Po použití mýdla pokožku důkladně opláchněte a jemně osušte. Pouze pro vnější použití. Vyhněte se kontaktu s očima. V případě zasažení očí vypláchněte velkým množstvím vody.

O značce

Hyfac je francouzská kosmetická značka, která se především zaměřuje na problematickou a aknózní pleť. Značka Hyfac je výjimečná svým účinným konceptem pro řešení problematické a aknózní pleti. Celý koncept spočívá ve třech krocích: 1. Vyčisti, 2. Pečuj, 3. Udržuj. Produkty značky Hyfac nejsou však určené pouze pro mladou pokožku, ale výrobky této značky se zaměřují i na problematickou pleť v dospělosti. Na trhu působí již 30 let.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.