Inkospor X-TREME Energy Bar kokos 65 g

Potraviny a nápoje

Značka: INKOSPOR
Sacharidová (energetická) tyčinka Inkospor X-TREME s obsahem jednoduchých i složitých sacharidů je vhodná pro dlouhodobý přísun energie při vytrvalostním tréninku.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
69

Cena za 100 g: 106 Kč

O produktu

50130994

Hledáte vhodný produkt pro doplnění energie při tréninku? Inkospor X-TREME Energy Bar je tyčinka z ovesných vloček s jednoduchými i složenými sacharidy, obohacena o 9 vitamínů. Díky obsahu různých typů sacharidů dokáže zajistit rychlý i dlouhotrvající přísun energie a zabrání tak obávané hypoglykémii a návalům hladu. Díky těmto vlastnostem je vhodná především pro vytrvalostní sportovce. Dejte si 1 tyčinku denně před výkonem nebo v průběhu výkonu a sami poznáte ten rozdíl! Tato tyčinka je navíc ideální svačinou při outdoorových aktivitách nebo i na cestách, neobsahuje totiž čokoládu, která by se v teplém počasí roztekla.

Hlavní vlastnosti:

  • chutná sacharidová tyčinka
  • pro rychlé doplnění a dlouhotrvající energii
  • obohacená o vitamíny
  • vhodná pro vytrvalostní sportoce
  • příchuť kokos

Složení

Ovesné vločky, glukózový sirup, fruktózo-glukózový sirup, maltodextrin, rýžová mouka, rozinky, kokosové vločky 6,0 %, ovesné otruby, aromata, kyselina: kyselina citronová, jedlá sůl, kyselina askorbová, nikotinamid, DL-alfa-tokoferylacetát, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, thiamin-hydrochlorid, biotin, kyanokobalamin.

Použití

1 tyčinka denně před nebo v průběhu fyzické aktivity. Produkt nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Skladujte v suchu, chraňte před teplem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.