Potraviny a nápoje

Iswari Snídaňová směs BIO chia-kakaové boby 360 g

Značka: ISWARI
Produktová řada: Snídaňová směs

Chutná a snadno stravitelná směs k přípravě snídaně s naklíčenou pohankou a nepraženými kakaovými boby. Slazeno pouze kokosovým cukrem. Neobsahuje lepek.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Iswari Snídaňová směs BIO chia-kakaové boby 360 g

50094277

Úvod

Díky snídaňovým směsím Iswari se budete těšit na ranní vstávání. Kombinace kvalitních cereálií  a nepražených kakaových bobů dodá vašemu tělu vitalitu a potřebné živiny bez zbytečné zátěže.

Pohanka obsahuje pomalu vstřebatelné sacharidy a řadu minerálů. Naklíčená zrna pohanky jsou dobře stravitelná. Při klíčení se aktivují enzymy, obsažené organické látky štěpí a naše tělo je snáze využije. Chia semínka mají mimořádnou schopnost vázat vodu v množství až 12x větším, než je jejich hmotnost a tím průběžně doplňují tekutiny do našeho organismu. Lucuma je peruánské ovoce, které je řazeno do kategorie superfood. Má zajímavou karamelovo oříškovou příchuť s nádechem vanilky. Směs je oslazena pouze přírodním kokosovým cukrem, který je cenný díky nízkému glykemickému indexu.

Hlavní vlastnosti:

  • Lehce stravitelné cereálie v bio kvalitě
  • Z přirozeně bezlepkových surovin
  • Nízký glykemický index
  • S obsahem superfoods
  • Raw (z tepelně neupravovaných surovin)
  • Bio
  • Slazeno pouze kokosovým cukrem

Složení

Bio pohanková krupice, bio lucuma, bio kokosový cukr, bio chia semínka (10 %), bio rozinky sultánky, bio naklíčená pohanka, bio drcené kakaové boby nepražené (5 %).


Použití

4 velké polévkové lžíce (cca 60 g) zalijte teplým (do 42 °C) rostlinným či běžným mlékem nebo vodou. Zamíchejte a počkejte 2 minuty. Přidejte plátky čerstvého ovoce (banán, jahody, jablko, a podobně). Můžete dosladit sirupem z agáve či kokosovým cukrem. Směs lze přisypat do jiné, například do cereální kaše a zvýšit tak její nutriční hodnotu. Výborná je s jogurtem.


O značce

Iswari vyrábí kvalitní a čisté výrobky. Věnuje velkou pozornost původu surovin. Odebírá suroviny jen od výrobců, kteří je získávají etickým způsobem. Jejich výrobky splňují přísné EU normy ekologické produkce. Ctí moudrost přírody, a proto se všechny produkty vyrábějí udržitelným způsobem. Jsou 100% přírodní, veganské (bez laktózy), bez konzervantů a umělých barviv a pochází z přirozeně bezlepkových surovin.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.