IvyBears Restful Sleep vitamíny pro lepší spánek 60 ks

Doplněk stravy

Značka: IVYBEARS
Přípravek IvyBears Restful Sleep vitamíny pro lepší spánek obsahuje melatonin a meduňku, která zmírňuje stresové příznaky a podporuje příjemné usínání.
Skladem na e-shopu
469

Cena za 1 kus: 8 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50137189

Pokud jste večer unavení, a přesto nemůžete usnout, protože vás tíží napětí prožitého dne, vyzkoušejte přírodní recepturu s výtažkem z meduňky, která podporuje relaxaci a navození pozitivní nálady. Přípravek IvyBears Restful Sleep vitamíny pro lepší spánek byl vyvinut ve spolupráci se somnology. Obsahuje vysoké koncentrace meduňky, l-theaninu a lactia v kombinaci s melatoninem a vitaminem B6. Meduňka zmírňuje emoční vypětí a podporuje přirozený spánek i ve stresujících fázích života. Melatonin je spánkový hormon, který se přirozeně tvoří v našem těle, a napomáhá usínání *. Doplněk stravy v podobě medvídků z rostlinné želatiny obsahuje pouze vědecky ověřené ingredience, které procházejí přísnou kontrolou. Má lahodnou ovocnou chuť a barvu mu dodává koncentrát z mrkve a papriky. Neobsahuje umělá aromata a je vhodný k dlouhodobému užívání.

Aktivní látky v přípravku IvyBears Restful Sleep vitamíny pro lepší spánek

  • meduňka lékařská příznivě ovlivňuje kognitivní a duševní zdraví, podporuje relaxaci, pozitivní náladu, a napomáhá tak usínání a klidnému spánku
  • melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí *
  • vitamin B6 – pyridoxin přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické
  • L-theanin je aminokyselina nejčastěji se vyskytující v čajových lístcích
  • lactium je hydrolyzát mléčných bílkovin


Dávkování

Užívejte maximálně 2 gumové medvídky denně, před spaním. Před spolknutím je dobře rozžvýkejte.

Složení

Glukózový sirup, cukr, dextróza, želírující činidlo pektin, hydrolyzát mléčných bílkovin, kyselina citronová, L-theanin, barvivo (koncentrát papriky a mrkve), přírodní aroma černého rybízu s dalšími přírodními aromaty, rostlinný olej (kokosový, řepkový), extrakt z meduňky lékařské, melatonin, pyridoxin hydrochlorid, leštící činidlo karnaubský vosk. Aktivní látky v denní dávce (2 ks): Vitamín B6 2 mg (143 % RHP), L-Theanin 50 mg, Meduňka lékařská extrakt 10:1 5,5 mg *, Lactium 75 mg *. Alergeny jsou vyznačeny tučně. Přípravek neobsahuje umělá barviva, oxid titaničitý, lepek ani sóju.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do 6 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyrobeno v Německu.

RHP – referenční hodnota příjmu. * RHP není stanovena. ** Příznivého účinku se dosáhne při konzumaci 1 mg melatoninu před spaním. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.