Kosmetika

JONZAC Reactive Zázračný krém BIO 100 ml

Značka: JONZAC
Produktová řada: Reactive

Přírodní krém s rostlinnými extrakty pro regeneraci a zklidnění pokožky. Přispívá k regeneraci pokožky po povrchových poraněních, zklidňuje přechodné zarudnutí.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 kusů produktů značky JONZAC v libovolné kombinaci získáte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
589
Doprava zdarma

O produktu: JONZAC Reactive Zázračný krém BIO 100 ml

50123198

Úvod

Přírodní krém s rostlinnými extrakty pro regeneraci a zklidnění pokožky. JONZAC REACTIVE Zázračný krém BIO by neměl chybět v žádné domácnosti. Obsahuje bylinné výtažky ze rmenu a slézu a termální vodu Jonzac s prokázanými zklidňujícími účinky. Hydratační složky, bambucké máslo a glycerin, pomáhají obnovit přirozenou obranyschopnost pokožky. Krém jemně pečuje o podrážděnou pokožku, přispívá k regeneraci pokožky po povrchových poraněních, jako jsou například zhojené popáleniny či škrábance, zklidňuje přechodné zarudnutí. Je vhodný pro citlivou a intolerantní pokožku. Obsahuje 99 % složek přírodního původu.

Výsledek:

  • potlačuje přechodné zarudnutí pokožky
  • pečuje o pokožku po povrchových poraněních
  • obnovuje přirozenou obranyschopnost pokožky

Použití

Krém nanášejte ráno a/nebo večer na obličej nebo na tělo. Pokožku jemně promasírujte tak, abyste napomohli lepšímu vstřebání krému.


O značce

Eau Thermale Jonzac je ekologická a organická kosmetika certifikovaná společností ECOCERT Greenlife podle normy ECOCERT. Termální pramenitá voda Jonzac s jedinečnými vlastnostmi je kombinována s organickými recepturami, které neobsahují potenciálně škodlivé přísady, a vytvářejí tak produkty, které pracují v souladu s pletí a jsou dobře tolerovány. Kosmetika je nekomedogenní a obsahuje pouze přírodní parfemaci. Eau Thermale Jonzac je členem «1% pro planetu» a věnuje 1% svého prodeje na ekologické iniciativy. Obaly Eau Thermale Jonzac jsou ekodesignovány tak, aby omezovaly jejich dopad na životní prostředí. Značka používá recyklované PET plasty a bio-plasty získané z cukrové třtiny.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.