KetoDiet L-Carnitine 35000 + chrom 500 ml

Doplněk stravy

Značka: KETODIET
KetoDiet L-Carnitine 35000 + chrom je určen pro aktivní ženy a muže. Je doplněn o vitaminy B5 a B6, které přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
275

Cena za 100 ml: 55 Kč

O produktu

50127582

Tekutý doplněk stravy s l-karnitinem, chromem a vitaminem B6, který pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání. KetoDiet L-Carnitine 35000 + chrom 500 ml je určen pro aktivní ženy a muže a obsahuje v denní dávce 1 400 mg l-karnitinu. Tato látka je tělu vlastní a podílí se na spalování tuků v buňce za vzniku energie, která je potřebná pro důležité životní pochody, včetně činnosti svalů a srdce. Vitamín B6 a kyselina pantothenová přispívají k normálnímu energetickému metabolismu a chrom pomáhá udržovat hladinu krevního cukru na normální úrovni. Tím může redukovat touhu po sladkém a podpořit při snižování nadváhy. Jako součást dietního plánu KetoDiet můžete přípravek zařadit od 1. kroku.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje 1 400 mg L-carnitin v denní dávce
  • kyselina pantothenová a vitamin B6 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • kyselina pantothenová a vitamin B6 přispívají k normálnímu energetickému metabolismu
  • vitamin B6 přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu
  • chrom pomáhá kontrolovat hladiny glukózy v krvi
  • chrom přispívá k normálnímu metabolismu makroživin
  • přípravek má nulový obsah cukrů i tuků
  • je snadno vstřebatelný
  • s citrónovou příchutí


Složení

Voda, L-Carnitin, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, aroma, konzervant: kyselina sorbová, sladidla: acesulfam K, sukralóza; chlorid chromitý, pyridoxin hydrochlorid, pantotenát vápenatý. Vitamíny a minerály: Kyselina pantothenová, B6, chrom.

Použití

Před použitím krátce protřepejte. Doporučená denní dávka je 20 ml, a to jednorázově (20 ml) nebo ve dvou dávkách (10 ml ráno, 10 ml večer). Při plánované fyzické aktivitě si dejte jednu dávku (20 ml) KetoDiet L-Carnitine 20 minut před jejím zahájením. V průběhu dietního plánu KetoDiet můžete doporučenou denní dávku L-Carnitinu přidat přímo do proteinového nápoje. Odměrka je součástí balení.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.