Konopný balzám hřejivý 200ml

Kosmetika

Konopný balzám hřejivý je vhodný k masážím v oblasti svalů, šlach i kloubů.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50077984

Balzám obsahuje extrakt z arniky, silice ze skořice, zázvoru a hřebíčku a vanillyl butyl ether, díky kterým přispívá k vyššímu prokrvení pokožky a k jejímu prohřátí. Masáž Konopným balzámem hřejivým napomáhá odstranit pocit ztuhlosti a zlepšit hybnost svalů a kloubů. Pro vyživení pokožky je navíc balzám obohacen o konopný olej (10 %), který se vyznačuje vysokým obsahem nenasycených mastných kyselin a vitaminů. Napomáhá tak chránit pokožku před vnějšími vlivy, ulehčuje její regeneraci, přispívá ke zjemnění a zvláčnění kůže a tím i k udržení jejího dobrého vzhledu.

Návod k použití: Konopný hřejivý balzám jemně vmasírujte do pokožky.

Obsah: 200 ml.

Skladování: Maximální doporučená teplota skladování + 25 °C. Chraňte před přímým účinkem slunečních paprsků a před mrazem.

Ingredients: Aqua, CannabisSativaSeedOil, Arnica Montana FlowerExtract, CetearylEthylhexanoate / IsopropylMyristate, IsopropylMyristate, MethylSalicylate, PEG-35 Castor Oil, Vanillyl Butyl Ether, Cinnamomum Cassia Oil, ZingiberOfficinaleRootOil, Eugenia CaryophyllusLeafOil, CapsicumAnnuumResin / CapsicumFrutescensResin / HelianthusAnnuusSeedOil, Carbomer, Triethanolamine, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzyl Benzoate, Eugenol, D-Limonene, Linalool, Cinnamal, CinnamylAlcohol, Amyl Cinnamal, Citral, Citronellol.

Upozornění: Skořicová silice u přecitlivělých osob může způsobit nepřiměřené zarudnutí pokožky. Před použitím krému doporučujeme provést test kožní dráždivosti na malé ploše pokožky. Mírné zčervenání pokožky je projevem žádoucího prokrvení.

Výrobce: Biomedica, spol. s r.o.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.