Woykoff Kyselina listová RAPID 30+15 pastilek

Doplněk stravy

Značka: WOYKOFF
Pastilky s vysokým obsahem kyseliny listové (800 µg), která je důležitá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Vhodné pro těhotné a kojící ženy.
Skladem na e-shopu
95

Cena za 1 kus: 2 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50118253

Pastilky s malinovou příchutí obsahující kyselinu listovou. Kyselina listová je důležitá pro růst zárodečných tkání během těhotenství a podílí se na procesu dělení buněk. Příznivě ovlivňuje imunitní systém a krvetvorbu, přispívá k normální psychické činnosti a pomáhají snížit míru únavy a vyčerpání. Příznivě ovlivňuje také syntézu aminokyselin a metabolismus homocysteinu.

Doplňkový příjem kyseliny listové zvyšuje u těhotných žen hladinu folátu, přičemž příznivého účinku se dosáhne při doplňkovém denním příjmu kyseliny listové min. 400 µg v době nejméně od jednoho měsíce před početím až do tří měsíců po početí. Dostatek kyseliny listové v těle matky je pak důležitý pro zdravý růst zárodečných tkání plodu a tím pro zdravý vývoj dítěte. Přípravek ocení především ženy plánující těhotenství, těhotné a kojící ženy, osoby se zvýšenou mírou stresu a osoby s potřebou upevnit svůj imunitní systém.


Dávkování

Užívejte 1 pastilku denně, nejlépe večer. Pastilku rozkousejte nebo cucejte bez nutnosti zapití tak, aby se aktivní látka co nejlépe vstřebala přes ústní sliznici. V případě nutnosti lze pastilku spolknout a zapít vodou jako klasickou tabletu. Doporučujeme užívat dlouhodobě.

Složení

Kyselina listová 800 µg v jedné pastilce.

Sladidlo (xylitol, nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.), 20% maltodextrin, aroma, protispékavá látka (stearan hořečnatý), kyselina pteroylmonoglutamová.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.