Xxlabs L-Carnitin Liquid 66.700 1000 ml

Sportovní výživa

Značka: XXLABS
Xxlabs L-Carnitin Liquid 66.700 obsahuje L-karnitin značky Lonza, který je zárukou čistoty a funkčnosti. L-karnitin ovlivňuje připravenost organizmu pro sportovní výkon.
625

Cena za 1 litr: 625 Kč

O produktu

50092137

Xxlabs L-Carnitin Liquid 66.700 obsahuje L-CARNIPURE – L-karnitin značky Lonza, který je zárukou čistoty, kvality a funkčnosti. L-karnitin je tělu přirozená látka, jehož úkolem je transport mastných kyselin do mitochondrií. Zde dochází k přeměně těchto tuků za vzniku ATP (adenosintrifosfátu) – zdroje energie potřebného pro životní pochody, včetně činnosti svalů a srdce. L-karnitin ovlivňuje připravenost organizmu pro sportovní výkon. Přípravek je obohacený o vitamin C, který přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm.

Kvalita Xxlabs

  • výběr surovin z nejlepších zdrojů
  • suroviny v jejich nejvyšších koncentracích
  • produkty jsou testovány v akreditovaných laboratořích
  • funkčnost je testována v praxi s reprezentačními sportovci
  • podpora sportovců, jenž svých výsledků dosahují bez dopingu

Složení

Voda, L-Carnitin, fruktóza, kyselina mléčná, vitamin C, kyselina sorbinová, cyklamát sodný, acesulfam K, sacharin sodný, aroma. Aktivní látky v denní dávce 15 ml: L-karnitin 1 000 mg , vitamin C 180 mg – 225 % RHP – referenční hodnoty příjmu.

Použití

Užívejte 15 ml asi 20 minut před tréninkem. V netréninkové dny užijte 15 ml výrobku před spaním.

Upozornění

Obsahuje sladidla. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Není vhodné pro děti, pro těhotné a kojící matky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Po otevření spotřebujte do 90 dnů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.