Kosmetika

La Roche-Posay Anthelios Pigment Correct Light SPF50+ tónovaný krém 50 ml

Produktová řada: Anthelios
5.0
  • La Roche-Posay Anthelios Pigment Correct SPF 50+ viditelně sjednocuje tón pleti a pomáhá předcházet hyperpigmentacím. Vhodné i pro citlivou pleť. Odstín: Light.
819

O produktu: La Roche-Posay Anthelios Pigment Correct Light SPF50+ tónovaný krém 50 ml

50135269

Úvod

La Roche-Posay Anthelios Pigment Correct SPF 50+ denní tónovaný krém poskytuje velmi vysokou ochranu proti slunečním paprskům. Viditelně sjednocuje tón pleti a pomáhá předcházet hyperpigmentacím. Nová generace opalovacích přípravků, které chrání před fotostárnutím vzniklým v důsledku každodenní sluneční expozice. Intenzivně pečuje o pleť a brání oxidačnímu stresu pokožky. Hypoalergenní a nekomedogenní složení. Vysoká tolerance přípravku i na citlivé pleti. Testováno pod dermatologickou kontrolou. 

Hlavní vlastnosti:

  • tónovací krém s SPF 50+
  • bojuje proti vzniku nežádoucích pigmentací
  • odstín: Light
  • nekomedogenní
  • vhodný i pro citlivou pleť

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Přípravek nanášejte opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje. 


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nevystavujte kojence ani malé děti přímým slunečním paprskům. Nadměrná expozice UV zářením představuje vážné zdravotní riziko. Používejte pokrývku hlavy a sluneční brýle. Žádný produkt nepředstavuje 100% ochranu před UV zářením.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.