Potraviny a nápoje

Leros Sirup z aronie 250 ml + čaj Zažívání 20 x 1,5 g

Značka: LEROS

Sirup z čerstvého a kvalitního ovoce + čaj s heřmánkem a mátou, které podporují normální trávení. Aronie má antioxidační vlastnosti.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Leros Sirup z aronie 250 ml + čaj Zažívání 20 x 1,5 g

50115181

Úvod

Sirup z čerstvého a kvalitního ovoce + čaj s heřmánkem a mátou, které podporují normální trávení.

  • Sirup z Aronie: Sirupy Leros jsou vyráběny tradičním způsobem: lisováním z čerstvého a kvalitního ovoce. Ovoce je pečlivě vybíráno od ověřených pěstitelů. Neobsahují umělá barviva a jsou konzervovány pouze pasterizací. Aronie, neboli černý jeřáb, poskytuje plody plné antokyanových barviv, které jim dávají sytou, tmavě modrou barvu. Aronie má antioxidační vlastnosti. Vhodné pro vegany.

  • Čaj Zažívání: Chutný bylinný čaj v nálevových sáčcích s mátou a mateřídouškou. Máta, heřmánek a kmín podporují normální trávení. Máta působí proti nadýmání.


Složení

Sirup z Aronie: Šťáva z aronie (56 %), cukr.

Čaj Zažívání: Nať máty peprné (30 %), citronová tráva – lemongrass, mateřídoušková nať (20 %), plod kmínu, květ heřmánku (10 %), zázvorový kořen (10 %).


Použití

Sirup z Aronie: Před použitím protřepejte. Doporučené ředění: 1 díl sirupu + 5 dílů vody. Lze používat jako doplněk pitného režimu či k ochucení Vašeho oblíbeného čaje nebo letního koktejlu.

Čaj Zažívání: Dospělí 2-4 šálky za den. Děti od 3 let 1-2 šálky za den. Nálevový sáček zalijte 1/4 l vařící vody a nechte 10 minut vyluhovat v přikryté nádobě. Popíjejte jej vlažný.


Upozornění

Sirup z Aronie: Nepoužívejte při přecitlivělosti na aronii. Usazenina je přírodním jevem a není na závadu.

Čaj Zažívání: Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.