Potraviny a nápoje

Leros Sirup z pampeliškových květů 250 ml + čaj Detox 20 x 1,5 g

Značka: LEROS

Voňavý sirup z květů smetanky lékařské, která podporuje detoxikaci organizmu + čaj Detox se smetankou, kopřivou a kůrou vilcacory.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Leros Sirup z pampeliškových květů 250 ml + čaj Detox 20 x 1,5 g

50115182

Úvod

Voňavý sirup z květů smetanky lékařské, která podporuje detoxikaci organizmu + čaj Detox se smetankou, kopřivou a kůrou vilcacory.

  • Sirup z pampeliškových květů: Voňavý sirup z čerstvých květů smetanky lékařské se výborně hodí k oslazení čaje nebo k přípravě sladké limonády. Neobsahuje umělá barviva a je konzervován pasterizací. Žluté květy pampelišek podporují vylučování a detoxikaci organizmu. Vhodné pro vegany.

  • Čaj Detox: Bylinný čaj v nálevových sáčcích s vilcacorou, smetankou, kopřivou a mátou. Smetanka lékařská podporuje detoxikaci organizmu. Kopřiva napomáhá vylučování vody a podporuje vitalitu a energii. Máta přispívá k normálnímu trávení.


Složení

Sirup z pampeliškových květů: Šťáva z pampeliškových květů (48 %), cukr, kyselina citrónová (4 %).

Čaj Detox: Kořen smetanky s natí, kopřivová nať, rooibos, vřesová nať, kůra vilcacory (10 %), nať máty peprné, skořicová kůra, plod klanoprašky, lopuchový kořen, kurkumový kořen.


Použití

Sirup z pampeliškových květů: Před použitím protřepejte. Doporučené ředění: 1 díl sirupu + 5 dílů vody. Lze používat jako doplněk pitného režimu. Oslaďte pampeliškovým sirupem čaj nebo jím dochuťte letní koktejl.

Čaj Detox: Dospělí: 1 šálek 3-6x denně. Děti od 6 let: 1 šálek 2x denně.


Upozornění

Sirup z pampeliškových květů: Nepoužívejte při přecitlivělosti na pampelišku (smetanku). Usazenina je přírodním jevem a není na závadu.

Čaj Detox: Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen pro děti do 6 let a těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.