LifeFood Lifebar tyčinka čokoládová RAW BIO 25 g

Potraviny a nápoje

Značka: LIFEFOOD
Čokoládová tyčinka Lifebar RAW BIO od značky LifeFood na bázi datlí skvěle chutná a zasytí vás kdykoliv během dne. Obsahuje velký podíl čokolády a chutné oříšky.
Skladem na e-shopu
20 ušetříte 5 Kč

Původní cena 25 Kč , sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 25 Kč

Cena za 100 g: 80 Kč

O produktu

50141750

Čokoládová tyčinka Lifebar RAW BIO od značky LifeFood na bázi datlí skvěle chutná a zasytí vás kdykoliv během dne. Vychutnejte si ty nejlepší ingredience v BIO kvalitě. Obsahuje velké množství čokolády a křupavých kousků kakaových bobů. Tato sladká kombinace povzbudí vaše chuťové buňky a dodá okamžitou energii. Dále v ní najdete mandle a kešu oříšky s prospěšnými tuky a lahodnou lískooříškovou pastu, která se vám bude rozplývat na jazyku. Ideální do práce, školy nebo po tréninku.

Hlavní vlastnosti:

  • sytá svačinka plná energie
  • v BIO a RAW kvalitě
  • obsahuje mandle a kešu oříšky
  • velký podíl kvalitní čokolády
  • skvělá do práce, školy nebo po tréninku

Složení

Datle (54 %), OŘECHY (26 %) (RAW KEŠU OŘECHY, MANDLE, LÍSKOOŘÍŠKOVÁ PASTA) ořechy, raw čokoláda (9%) (raw kakaový prášek, nepražené kakaové boby, raw kakaové máslo, obsah kakaové sušiny nejméně 100 %, obsah kakaového másla 33 %). Všechny tyto ingredience pocházejí z ekologického zemědělství. Alergeny jsou vyznačeny velkým písmem. Může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů, sezamu, skořápek a pecek.

O značce

Tyčinky LifeFood jsou ručně vyráběny z těch nejlepších tepelně nezpracovaných BIO surovin při teplotě do 45 °C, díky čemuž si uchovávají maximum přirozených výživných látek. Zajišťují rychlé doplnění energie a živin, ale i okamžité uspokojení, když vás honí mlsná.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.