LifeFood Rawsage vegan klobáska RAW BIO 25 g

Potraviny a nápoje

Značka: LIFEFOOD
Rawsage vegan klobáska RAW BIO od značky LifeFood je slaný snack z výhradně rostlinných ingrediencí v prémiové kvalitě. Skvělá na jednohubky a jiné delikatesy.
Skladem na e-shopu
31 ušetříte 8 Kč

Původní cena 39 Kč , sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 39 Kč

Cena za 100 g: 125 Kč

O produktu

50141738

Rawsage vegan klobáska RAW BIO od značky LifeFood je slaný snack z výhradně rostlinných ingrediencí v prémiové kvalitě. Tvoří ji základ z para ořechů a na slunci sušených rajčátek, které kulinářsky dochucuje směs vybraných koření a bylinek. Obsahuje plno živin, je nutričně vyvážená s vysokým podílem vlákniny, proto si ji můžete vychutnat naprosto bez výčitek. Zažene největší hlad, hodí se na jednohubky nebo k večernímu zobání. 

Hlavní vlastnosti:

  • vegan klobáska v BIO a RAW kvalitě
  • skvělá svačinka
  • výborná na jednohubky a jiné delikatesy

Složení

PARA OŘECHY* (39 %), zelenina* (27 %; sušená rajčata s mořskou solí*, česnek*, cibule*), rozinky Sultana*, konopné semínko loupané*, bylinky & koření* (2,4 %; kumín (římský kmín) mletý*, majoránka*, chilli mleté*). Alergeny jsou vyznačeny velkým písmem. Může obsahovat stopy skořápkových plodů, sezamového a hořčičného semínka, sóji a celeru.

* = produkt ekologického zemědělství

O značce

Produkty LifeFood jsou ručně vyráběny z těch nejlepších tepelně nezpracovaných BIO surovin při teplotě do 45 °C, díky čemuž si uchovávají maximum přirozených výživných látek. Zajišťují rychlé doplnění energie a živin, ale i okamžité uspokojení, když vás honí mlsná.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.