La Roche-Posay Anthelios Ultra SPF30 krém 50 ml

Kosmetika

La Roche-Posay Anthelios Ultra SPF30 opalovací krém poskytuje vysokou ochranu před UV zářením. Aplikujte na obličej, krk a dekolt. Bojuje proti fotostárnutí.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
369 ušetříte 150 Kč

Původní cena 519 Kč sleva 29%

O produktu

50105591

La-Roche Posay Anthelios Ultra SPF30 opalovací krém poskytuje vysokou ochranu před UV zářením. Aplikujte na obličej, krk a dekolt. Jeho šetrné složení je vhodné i pro citlivou pokožku, a to včetně očního okolí, aby nedošlo ke spálení nebo vysušování pleti a tvorbě vrásek. Krém je odolný vůči potu a vodě. Přípravek obsahuje XL-PROTECTTM, který účinně chrání proti UVA, UVB, IR A-záření a poskytuje pokožce také ochranu proti vnějším vlivům a volným radikálům, které způsobují předčasné stárnutí pleti. Klinické studie prokazují, že je vhodný i pro citlivou a mastnou pleť. Nelepí a rychle se vstřebává.

Hlavní vlastnosti:

  • vysoká ochrana před UV zářením
  • voděodolné složení
  • bojuje proti fotostárnutí
  • nekomedogenní
  • vhodný pro všechny typy pleti

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je krém voděodolný, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Vyhněte se pobytu na přímém slunci a vždy používejte pokrývku hlavy. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Žádný přípravek 100% nechrání před UV zářením.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.