Luuf Pastilky při kašli a nachlazení s islandským lišejníkem 20 pastilek

Zdravotnické prostředky

Značka: LUUF
LUUF® Pastilky s islandským lišejníkem a ibiškem vytvářejí v ústech zvláčňující a ochranný film. Ten chrání před chrapotem a drážděním ke kašli.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

109
Dočasně nedostupné

O produktu

50068801

LUUF® Pastilky s islandským lišejníkem a ibiškem mají dvojí ochranný účinek na podrážděné sliznice: Vysoce dávkované rostlinné složky vytvářejí při rozpuštění v ústech zvláčňující a ochranný film. Ten na sliznici v ústech a hrtanu spočívá jako balzám a chrání tak před chrapotem a drážděním ke kašli, a současně působí blahodárně na krk. LUUF® Pastilky s islandským lišejníkem a ibiškem navíc urychlují rychlé uzdravení a regeneraci postižené sliznice. Kromě toho rovněž předcházejí nástupu kašle.
  • Extra vysoké dávky islandského lišejníku a ibišku.S příchutí bezinky.
  • Zdravotnický prostředek
Rozsah použití
Dráždění ke kašli a s tím spojené dráždění sliznic v ústech a hrtanu (katar)
Chrapot a nadměrné přetěžování hlasivek
Pocit drsného krku, který je důsledkem suchého vzduchu v místnosti (klimatizované nebo vytápěné prostory), výraznějšího množství cigaretového kouře nebo látek znečišťujících prostředí (např. jemný prach)
 
Způsob užívání a dávkování
Kdykoliv podle potřeby vícekrát denně 1 pastilku volně rozpustit v ústech. Děti od čtyř let: do pěti pastilek denně nechat volně rozpustit v ústech. Přípravek lze bez obav užívat během delšího časového období.
 
Složení
1 pastilka obsahuje:
350 mg islandského lišejníku, což představuje 100 mg Extractum Lichen islandici spissum (poměr rostlinného výtažku – extraktu 3,5:1), 90 mg ibiškového kořene, což odpovídá 30 mg Extractum Althaeae radicis spissum (poměr rostlinného výtažku – extraktu 3:1)
 
Neobsahuje fruktózu, laktózu, lepek, umělá barviva ani konzervační činidla.
 
Balení
20 kusů

Zdroj: http://apomedica.com/cz

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.