Potraviny a nápoje

MANA Powder Love plnohodnotné jídlo 430 g

Značka: MANA

Šetří čas a poskytuje výživově kompletní pokrm. Rozmícháním prášku s vodou připravíte jídlo, které Vám dodá vše, co potřebujete. Příchuť jahoda s malinou.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: MANA Powder Love plnohodnotné jídlo 430 g

50115481

Úvod

Funkční jídlo bez zbytečného zdržování. Mana je nutričně kompletní pokrm s vitaminy, minerály a vysokým obsahem bílkovin. Je sestaven z kvalitních ingrediencí a dodá tělu vše, co potřebuje. Snídani, oběd nebo večeři lehce připravíte do minuty a během chvilky doplníte 400 kcal. To je přibližně 20 % Vaší denní potřeby. Manou můžete nahradit jedno nebo dvě jídla za den, ale i celodenní stravovací režim. Příchuť jahoda s malinou.

Mana Powder obsahuje:

  • lipidy z mořské řasy s obsahem nenasycených mastných kyselin DHA a EPA
  • disacharid isomaltulosu, který poskytuje tělu glukosu a fruktosu
  • betaglukany z ovsa
  • za studena lisovaný lněný olej s vysokým obsahem omega-3-mastných kyselin
  • slunečnicový olej s významným množstvím vitaminu E a fytosteroly
  • izolovanou bílkovinu ze sóji
  • sójový lecitin
  • řepkový olej
  • za studena lisovaný kokosový olej

Složení

Maltodextrin, izolát sójové bílkoviny, řepkový olej, isomaltulosa*, ovesné beta-glukany, emulgátor (sójový lecitin), prášek z mrazem sušených jahod, prášek z mrazem sušených malin, olej z mikrořas Schizochytrium sp., za studena lisovaný kokosový olej, slunečnicový olej, chlorid sodný, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, oxid zinečnatý, jodičnan draselný, stabilizátor (arabská guma, xanthan), za studena lisovaný Iněný olej, sladidlo: sukralosa, vitamin A, thiamin, riboflavin, niacin, kyselina pantothenová, vitamin B6, biotin, kyselina listová, vitamin B12, vitamin C, vitamin D2, vitamin E, vitamin K1, barvivo (prášek ze šťávy červené řepy), aroma. * isomaltulosa je zdrojem glukozy a fruktozy.


Použití

84 g prášku rozmíchejte v 300ml vody a získáte kompletní pokrm 400 kcal. Manou je možné nahradit jedno či dvě jídla denně, ale i celý stravovací režim. Užijte si Manu jako součást pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Mana je vhodná pro každého zdravého dospělého jedince.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.