Doplněk stravy

MaxiCor Omega-3 120+30 tobolek dárkové balení 2023

Značka: MAXICOR

MaxiCor Omega-3 je doplněk stravy s obsahem rybího oleje, který je bohatý na omega-3 mastné kyseliny, především DHA a EPA. Ty jsou důležité pro správnou činnost srdce. Nyní v dárkovém vánočním balení.

245

Cena za 100 kusů: 163,33 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: MaxiCor Omega-3 120+30 tobolek dárkové balení 2023

50152328

Úvod

Potěšte své blízké dárkovým balením přípravku MaxiCor Omega-3. Zdravé srdce, bystrý mozek a dobrý zrak. Doplněk stravy MaxiCor Omega-3 obsahuje rybí olej z vybraných druhů mořských ryb, který je bohatý na omega-3 nenasycené mastné kyseliny (cca 70 %). Omega-3 patří mezi esenciální mastné kyseliny, které neumí lidské tělo samo vytvořit a musí je získávat ze stravy. Nejdůležitější jsou kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA). Přípravek je doplněn vitaminem E. Vhodné pro děti od 3 let a dospělé. 

Hlavní vlastnosti:

  • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně)
  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně)
  • vitamin E pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem

Dávkování

Užívejte 1-2 tobolky denně ideálně během jídla.


Složení

1 tobolka obsahuje 500 mg extra čistého rybího oleje, z toho min. 70 % omega-3 nenasycených mastných kyselin, tj. 350 mg. Nejdůležitější zástupci: kyselina eikosapentaenová (EPA) 165 mg, kyselina dokosahexaenová (DHA) 110 mg, vitamin E 5 mg (42 % referenční hodnoty příjmu).

Speciálně čištěný rybí olej s vysokým zastoupením omega-3 nenasycených mastných kyseliny, (obal) želatina, (zahušťovadlo) glycerol, (antioxidant) vitamin E (směs tokoferolů).


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Mohou užívat i těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě poruch krevní srážlivosti konzultujte užívání tohoto doplňku stravy s lékařem. Není vhodné pro osoby s alergií nebo nesnášenlivostí na ryby.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.