Slimax Forte 150 tobolek

Doplněk stravy

Kombinace účinných látek glukomannanu, psyllia, opuncie a alginátu v žaludku výrazně nabývá objemu, čímž navozuje a prodlužuje pocit sytosti.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50097709

SlimaxTM Forte je inovativní přípravek pro snadné a efektivní hubnutí1,2.

Nové a silnější složení napomáhá snižování hmotnosti prostřednictvím 3 synergicky působících mechanismů:

  • výrazné omezení pocitu hladu a chuti1,2
  • schopnosti vázání cukrů a tuků z potravy2
  • podpoře správného odbourávání tuků z tukových buněk2

Díky účinné kombinaci těchto tří mechanismů SlimaxTMForte efektivně napomáhá snížení tělesné hmotnosti1,2.

Osvědčená kombinace účinných látek glukomannanu, psyllia, opuncie a alginátu v žaludku výrazně nabývá objemu, čímž navozuje a prodlužuje pocit sytosti. Díky tomuto účinku budete jíst méně a zhubnete1.

Účinnost SlimaxTM Forte je posílena extraktem z opuncie, která na sebe v trávicím traktu váže tuky a cukry a omezuje tak jejich vstřebání do organizmu2. Díky tomu dochází ke snížení energetického příjmu z potravy a přirozenému hubnutí2.

Opuncie navíc napomáhá odbourávání tuků z tukových buněk2. Díky opuncii bude váš organizmus vstřebávat méně tuků a cukrů a správně spalovat již existující tukové zásoby2.

Kromě toho opuncie příznivě upravuje hladinu krevní glukózy2.

SlimaxTM Forte je účinný pomocník v boji s nadváhou, pomůže vám zhubnout rychleji a účinněji1,2.

Doporučené dávkování:

Užívejte 3 x denně 2 tobolky 10-15 minut před jídlem. Zapijte větším množstvím tekutiny (minimálně 250ml tekutiny). V případě výrazné nadváhy je možné dávku postupně zvyšovat. Při udržovací kúře, po dosažení požadované hmotnosti, doporučujeme denní dávku postupně snižovat.

Upozornění:

Neužívat při přecitlivělosti na některou z obsažených složek, gastrointestinálních onemocněních, stenóze jícnu nebo střevních potížích. Tobolky se polykají celé a před užitím se neotvírají. Slimax™ Forte může snižovat účinnost léků, doporučujeme tedy jejich užití minimálně 20 minut před Slimax™ Forte. Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud si nejste jisti, zda můžete užívat SlimaxTM Forte samostatně nebo v kombinaci s jiným lékem, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Skladování:

Při teplotě od 15 °C do 25 °C, na suchém a tmavém místě, v původním balení, mimo dosah dětí.

Složení:

1glukomannan (konjaková guma), 2extrakt opuncie (Opuntia fi cus indica), vláknina Psyllium (semeno jitrocele indického, Plantago ovata), alginát sodný, protispékavá látka: stearan hořečnatý, tobolka: želatina, barvivo: oxid titaničitý.

Obsah: 150 tobolek


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.